Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Admina : 1.8 V-Tec

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 20 listopad, ok. 15:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: 1.8 V-Tec

 

Dowody:

 

[ReasonKicker] ==========================================

[ReasonKicker] Zostales wykopany przez admina

[ReasonKicker] Powod: "Blok slota"

[ReasonKicker] ==========================================

Kicked :"Blok slota"

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Sprawa zaczyna się od tego iż zgłaszałem 3 razy na U@ o tym,że jeden z graczy łamie regulamin serwera.. Oczywiscie kochany admin zareagował dopiero za 3 razem wtedy kiedy byłem na spec,bo zapewne zorientował się,że obserwuje tamtą osobę i mam racje a on chce sobie zaoszczędzić problemów.. Po 1,2 rundach udałem sie na spec na dosłownie pół minuty,mniej.. Oczywiscie jak 1.8 V-Tec to zobaczył zapewne postanowił mnie ukarać za to,że napisałem cos w stylu "ze trudno ruszyc dupe dla admina o sprawdzenie czegos"   i dostałem kick`a  z powodem "Blok slota"  i akurat postanowil to zrobić jak ja tam byłem, moze zrobił to dlatego zeby mnie wkurzyc,albo nagle przypomnial sobie,ze jest adminem. Przepraszam bardzo,ale jak ma byc porządek na serwerze skoro admin ma lenia a jak gracz chce cos komus udowodnić to zostaje wywalony z serwera bo blokuje slota, z tego co zauważyłem serwer ma dwa zapasowe sloty dla tych co maja rezerwacje,a jak ktos sie dostał to nie powinien zostać z serwera wywalony,po co mam byc afk w grze? po 1 psuje sobie statystyki a po 2 w koncu dostanie sie kick za bycie AFK, a z tego co wiem SPEC jest od tego aby ktos spokojnie mógł sobie tam afkować...

 

Tyle z mojej strony,mam nadzieje,że ten admin się ogarnie,albo jak jest w regulaminie takie cos jak blokowanie slota to niech zostanie to zmienione.. Po cos jest dzial na forum "skargi" i dowody trzeba jakos zdobyc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak ;) nie widziałem żebyś coś pisał na u@ a co chwile sprawdzam konsole bo czat może przelecieć i nie zdążę zobaczyć...

 

Jest coś takiego jak blok slota, pisałem że gracze ze specta są proszeni do gry po 30 sekundach od tego zobaczyłem że dalej tam jesteś to dałem kicka, i nie tylko Ty dostałeś kicka także nie wiem po co ta skarga... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wzór skargi (data i godzina): 20 listopad, ok. 15:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: 1.8 V-Tec

 

Dowody:

 

[ReasonKicker] ==========================================

[ReasonKicker] Zostales wykopany przez admina

[ReasonKicker] Powod: "Blok slota"

[ReasonKicker] ==========================================

Kicked :"Blok slota"

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Sprawa zaczyna się od tego iż zgłaszałem 3 razy na U@ o tym,że jeden z graczy łamie regulamin serwera.. Oczywiscie kochany admin zareagował dopiero za 3 razem wtedy kiedy byłem na spec,bo zapewne zorientował się,że obserwuje tamtą osobę i mam racje a on chce sobie zaoszczędzić problemów.. Po 1,2 rundach udałem sie na spec na dosłownie pół minuty,mniej.. Oczywiscie jak 1.8 V-Tec to zobaczył zapewne postanowił mnie ukarać za to,że napisałem cos w stylu "ze trudno ruszyc dupe dla admina o sprawdzenie czegos"   i dostałem kick`a  z powodem "Blok slota"  i akurat postanowil to zrobić jak ja tam byłem, moze zrobił to dlatego zeby mnie wkurzyc,albo nagle przypomnial sobie,ze jest adminem. Przepraszam bardzo,ale jak ma byc porządek na serwerze skoro admin ma lenia a jak gracz chce cos komus udowodnić to zostaje wywalony z serwera bo blokuje slota, z tego co zauważyłem serwer ma dwa zapasowe sloty dla tych co maja rezerwacje,a jak ktos sie dostał to nie powinien zostać z serwera wywalony,po co mam byc afk w grze? po 1 psuje sobie statystyki a po 2 w koncu dostanie sie kick za bycie AFK, a z tego co wiem SPEC jest od tego aby ktos spokojnie mógł sobie tam afkować...

 

Tyle z mojej strony,mam nadzieje,że ten admin się ogarnie,albo jak jest w regulaminie takie cos jak blokowanie slota to niech zostanie to zmienione.. Po cos jest dzial na forum "skargi" i dowody trzeba jakos zdobyc.

 

 

 

2 zapasowe sloty są dla adminów/ewentualnie graczy którzy wykupili VIP'a...

 

Co do Twojej tezy że jeżeli wlazłeś na serwer i lepiej abyś był na spectatorze niż afk to się nie zgadzam - blokujesz slota - siedziałbyś przez całą mapę na speKcie, a na Twoje miejsce byłoby pewnie kilku aktywnych graczy. Z tego co mi wiadomo to na u@ nic nie zgłaszałeś, a jeżeli chodzi o siedzenie na speKtatorze to jest dopuszczalne jeżeli jest miejsce na serwerze, bądź nie ma HLTV (w celu nagrywania demka).

 

Według mnie skarga zbędną...

 

 

 

P.S Składasz skargę bez dowodów? Powinieneś dostać ostrzeżenie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Własnie "z tego co mi wiadomo" tak Ci Tec?  A gdzie w regulaminie serwera jest napisane na temat siedzenia na spec? Gdybym miał przesiadywać tam nie wiadomo ile to bym szybciej wyszedł z serwera,ale co minuta to tak dużo? Skoro jestem na serwerze i muszę na tę minutę lub pół minuty wejsc na spec jak cos musze zrobić,gdybym był tam 10 min,5 okej ale nie chwileczkę,jak wczesniej widzialem osoby na spec to jakoń Tec się nie pofatygował..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wtedy kiedy Ty byłeś były 3 inne osoby i nie tylko Ty dostałeś kicka.... nie wiem po co ta skarga... a w regulaminie jest o tym na pisane że siedzenie na spekcie jest zabronione w chwili jak jest serwer pełny... ja nie mam zamiaru się tutaj kłócić o to... ja juz sie nie wypowiadam ponieważ nie chce z błahego powodu nabijać sobie postów... niech Ci którzy są nade mną zadecydują czy mają mnie ukarać czy też nie... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Własnie "z tego co mi wiadomo" tak Ci Tec?  A gdzie w regulaminie serwera jest napisane na temat siedzenia na spec? Gdybym miał przesiadywać tam nie wiadomo ile to bym szybciej wyszedł z serwera,ale co minuta to tak dużo? Skoro jestem na serwerze i muszę na tę minutę lub pół minuty wejsc na spec jak cos musze zrobić,gdybym był tam 10 min,5 okej ale nie chwileczkę,jak wczesniej widzialem osoby na spec to jakoń Tec się nie pofatygował..

 

 

 

 

Słuchaj, jak byś napisał na u@ lub zwykłym czacie aby Cię nie wyrzucać nic by się nie stało..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...