Skocz do zawartości
froost93

Luźne pytanko.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałam ostatnio prognozę pogody i niebawem na serwerze mają się pojawić opady śniegu. :D

 

 

 

Tak, na 100% będzie wgrany padający śnieg.

 

Co do czapek Mikołaja to jeszcze przemyślę i zobaczę co i jak, bo z tego co pamiętam to one bodajże bugowały VIP'a.

 

Jeśli natomiast chodzi o choinkę zamiast bomby to z własnego doświadczenia wiem, że przeszkadzałoby to w grze, więc odpada.

 

 

 

 

 

PS. Jeszcze temacik zostawię otwarty jeżeli byłyby jakieś pytania. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak wyżej... śnieg jak nie wpływa niekorzystnie na grywalnośc i jest sprawdzony to ogień, przeciw choince i czapeczkom...  fajnie jakby osoba z paka biegała jako renifer-mutant z penisem ciągniętym za nią po ziemi <3 (ewentualnie postać nynka na takiego renifera przerobić ale wtedy już brak penisa byłby wskazany :-D )o tak i jak paka wybuchnie to renifer zaczyna robić striptiz i okazuje się kobietą o.O

 

 

 

ale to tylko luźna propozycja...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie lepszą opcją jest zmiana na Winter... To ten sam dust z txt zimy a mnie obciaza serwer niż snieg i inne pierdoły

 

 

 

 

 

Znaczy dupa nie winter

 

 

de_dust2_snow

 

http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2666/

 

 

 

cs-2666-de_dust2_snow-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

I postawmy też bałwany, co by odwzorowały naszych adminów!

 

 

 

58o3mrT.jpg

 

 

 

 

 

Taki Joke, bez bulwersu proszę! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

 

 

I postawmy też bałwany, co by odwzorowały naszych adminów!

 

 

 

58o3mrT.jpg

 

 

 

 

 

Taki Joke, bez bulwersu proszę! :D

 

 

 

 

Żarty żartami ale wstaw tego bałwana w końcu a nie swoje zdjęcie z ferii zimowych :D 

 

 

 

Można jeszcze przygotować nowe zimowe rs :) Myślę że zmiana modeli granatów na bombki to będzie przesada ale może mi się wydawać ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moi Kochani Super Admini. :)

 

- z tego, co doszły mnie słuchy od innych adminów i bodajże jednego gracza - oni nie chcą zmiany na zimową mapę de_dust2_snow tylko chcą, by była grywana normalna mapa de_dust2.

 

@Malu - zimowych rs'ów nie będzie, ale będą świąteczne, które niebawem pojawią się na serwerze. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jak wyżej... śnieg jak nie wpływa niekorzystnie na grywalnośc i jest sprawdzony to ogień, przeciw choince i czapeczkom...  fajnie jakby osoba z paka biegała jako renifer-mutant z penisem ciągniętym za nią po ziemi <3 (ewentualnie postać nynka na takiego renifera przerobić ale wtedy już brak penisa byłby wskazany :-D )o tak i jak paka wybuchnie to renifer zaczyna robić striptiz i okazuje się kobietą o.O

 

 

 

ale to tylko luźna propozycja...

 

 

 

 

 

Uwierz mi, że nie chciałbyś wtedy oglądać striptizu :D

 

 

 

Jestem na tak ze wszystkim :)

 

Do tego proponuję, żeby po mapie latały śnieżynki bez ubrania :) Wzrost frekwencji u młodych "mężczyzn" gwarantowany ^ ^

 

Do tego na koniec rundy mikołaj rozdaje prezenty w postaci skinów :mafiozo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dajcie spokój...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- jeżeli tylko masz ochotę to możesz przygotować swoją paczuchę świątecznych rs'ów, a na pewno coś na serwer z niej wybierzemy. :)

 

 

 

Śnieg niebawem zostanie wgrany na serwer.

 

Co do reszty - przemyślę.

 

 

 

Tymczasem temat uważam za zakończony. ^^

 

/cl.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...