Skocz do zawartości
zwariowanaszklanka

Skauterino

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jest problem z perkiem zwanym SCOUTER.

O ile ten perk może dobrze działać na COD 200 czy 400 tak tutaj jest on kompletnie zbyt OP.

Chodzi głównie o prędkość - biegnąc na nożu masz wartość 250, a ze scoutem 260. Przy normalnej grze jest to nieduża różnica, jednak na modzie, gdzie prędkość jest 10x większa jest to już bardzo widoczna przewaga. Gracz ze scoutem jest wręcz nie do złapania, najbardziej obrywają przy tym klasy typu komandos, ale cała reszta również jest w du**e, jeśli ktoś tego perka ma w przeciwnej drużynie.

Gra wygląda normalnie do czasu, gdy nikt tego perka nie ma, ale gdy już go dorwie jedna osoba to jest mordobicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wiem czy tak jest każdy dobry snajper poradzi sobie z awp na scoutera...

Ale z tą prędkością jeżeli tak jest to powinna być zmieniona na 250. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 godzin temu, romc1kk napisał:

No nie wiem czy tak jest każdy dobry snajper poradzi sobie z awp na scoutera...

Ale z tą prędkością jeżeli tak jest to powinna być zmieniona na 250. Pozdrawiam 

Chyba Cię posrało, na awp masz prędkość 210 teraz sobie dodaj różnice w prędkościach dzięki modowi to masz pojedynek żółwia z zającem. Jeżeli dobry snajper sobie poradzi to tylko dlatego, że scouter słabo gra. Wystarczy 5 minut, by sprawdzić takie parametry, a ten tryb gry ewidentnie ma je w du**e tak samo jak śmiesznie niskie procenty od inteligencji. Co z tego, że zamiast 500 walisz 1000 jak wróg ma 50k hp? Kiedyś widziałem podobny COD albo to nawet ten nasz, gdzie każda broń miała 1/x i działało to za********e właśnie na takim trybie. Trochę odchodzę od tematu, ale tutaj sporo rzeczy po prostu leży.

Edytowane przez zwariowanaszklanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...