Skocz do zawartości
Sufficient

Podanie Sufficient

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sufficient# #

Wiek: 17

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem swój serwer, adminem byłem dużo razy więc na pewno ogarnę, jeśli oczywiście dacie mi szanse :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8

Staż w CS-sie:7 lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: ktoś musi pomóc pilnować porządku na serwerze, myślę że będę odpowiednią osobą.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok 4 godzin

Kontakt: steam Suffi# #PL;]

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Sufficient/80.72.40.110:27026/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

 

Ja jestem na nie, uważam, że mamy wystarczającą ilość adminów na dzień dzisiejszy, może za jakiś czas, jak któryś z adminów bd poświęcał mniej czasu bo zmieniłbym zdanie. Ale na razie, dla Cb niestety jestem na nie.

 

Drugi powód, słabo cię znam, grasz na serwie, ale nigdy przez mikro nic nie mówiłeś (albo głuchy jestem, ale nie wydaje mi się) i wiem o Tobie tylko i wyłącznie, że masz nick Sufficient :D

 

 

 

Dobre spostrzeżenie Panie Auguście :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Drugi powód, słabo cię znam, grasz na serwie, ale nigdy przez mikro nic nie mówiłeś (albo głuchy jestem, ale nie wydaje mi się) i wiem o Tobie tylko i wyłącznie, że masz nick Sufficient :D

 

 

Hmmm ja Ciebie też nigdy nie słyszałem i wiem o Tobie tyle samo co Ty o mnie :) Chyba że chcesz to mogę Ci podać numer buta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem neutralny.

 

na +:

 

-Widuję Cię często na serwie

 

-Ogarnięty

 

 

 

na -:

 

-Uważam, że adminów jest full (najczęściej gra po 2-3)

 

-Oraz to co pisał Ern, niby grasz a tak jak byś nie grał:D

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak NCLR neutral:

 

Często przesiadujesz na serwerze i również coś gracz ,lecz

 

mikro leży chyba ani razu cię nie słyszałem na chat też dużo się nie odzywasz.

 

Daj się poznać ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem, mało odzywam się przez mikro ponieważ uważam ze nie ma takiej konieczności gderać jak nie potrzeba ... poza tym gram ponad 2 lata na tym serwie dużej niż niektórzy z obecnych adminów. Oprócz tego przyuważyłem ze brakuje często admina i myślę ze dodatkowa pomoc z mojej strony była by przydatna na serwerze FFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie zgodzę sie jesli chodzi o to ,ze nie potrzebujemy adminów. Grono sie wykrusza coraz bardziej ,niektórzy sa juz na granicy po 2 ostrzeżenia . Sa godziny kiedy jest nas 5,ale sa tez takie gdzie nie ma nikogo :) aczkolwiek jesli chodzi o podanie również mam neutralne odczucia. Rzeczywiście duza aktywność jest,lecz chciałabym choć troche Cie poznać i wiedzieć z kim mam do czynienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja napisze tak: mówicie, że jest dużo adminów? hmm.... jednego czasu było ich prawie 20- obecnie jest ich 14 + 2 opiekunki. Za tydzień najprawdopodobniej za brak aktywności poleci 2 kolejnych adminów. Ten gracz jest aktywny, zgłasza cziterów, a przez mikro mówi tylko nie każdy na to zwraca uwagę bo z wami po prostu nie gada (ze mną tez nie xD). Podanie przyjmuje ale na okres próbny (2miesiące) będziesz pod moją opieką więc się pilnuj, bo będzie ciężko :). No i oczywiście daj się poznać reszcie ekipy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...