Skocz do zawartości
polaczek xd

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick: BeeRus


Wiek: 17


Doświadczenie (w byciu adminem): W cs nigdy Ale w csgo / garrys mod już tak


Znajomość AMXX (W skali 1-10): nie będę ściemniać 5/8 coś tam podpatrzyłem lecz mam zamiar się dokształcić (Te podstawowe jak bany, ssy, mapy, kicki ogarniam)


 Staż w cs: 6-7 lat coś takiego


Steam / NonSteam: steam

Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199020978369 


Dlaczego Ty: Aplikuje na admina 2 raz, moje wcześniejsze podanie zostało odrzucone z nieznanego mi powodu, pisze je też dlatego że na serwerze od kiedy znowu wróciłem do gierki jak i na ten serwer to nie widze w ogóle administracji a trolli i cheaterów pełno. Zapewniam też od siebie dla graczy pełne kontrolowanie serwera kiedy tylko mogę i kiedy jestem na serwerze.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 h (Tylko na tym serwerze)


Kontakt: Discord: BeeRus#3283 / forum


Link do GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/player/BeeRus/80.72.40.110:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejne podanie podajże 4 xD Gdzie staracie sie o Admina pisząc : ,, Nie ma zadnych adminów a cziterów pełno " dostajecie admina i kolejna osoba pisze to samo xD 

Beerus ty z tego co pamiętam miałeś odrzucone podanie za zachowanie nie potrafiłeś się opanować.

Ja do Ciebie osobiście nic nie mam, lecz wcześniej sam słyszałem twoje odzywki do graczy jak Ci nie szło.

Byczku Neutralnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...