Skocz do zawartości
Kewinek :*

Podanie by Kewinek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kewinek :*

 

Wiek:17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już 3 razy adminem.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6-7

 

Staż w CS-sie: blisko 4 lat

 

Steam / NonSteam:NS

 

Dlaczego Ty:Dobre pytanie :).Dlatego ja ponieważ bardzo dużo osób widze które czitują na serwie.I chciałbym żeby wogóle takich osób nie było.I też chcę pomóc serwerowi.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-4 też zależy od dnia :)

 

Kontakt: 56540163 gg , forum

 

 

 

 

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Kewinek%20%3A*/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przykro mi, ale nie.

 

- Rzadko kiedy widuję Cię na serwerze, a jeżeli już Cię tam spotkam to na krótką chwilę.

 

- Często łamiesz regulamin o czym świadczy twoja historia banów

 

- zbyt krótki staż u nas

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


invectius a co do twojego wypowiedzenia sie :

 

nie dawno temu znowu cie zauwarzylem na serwrze bo dlugą przerwe sobie zrobiles a wtedy kewinek duzo gral na serwerze

 

a co do podanka jestem na tak

 

+wiek

 

+kultura

 

+aktywnosc

 

+starz

 

+znajomosc amx 

 

powodzenia kewinek to wszystko z mojej strony :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

invectius a co do twojego wypowiedzenia sie :

 

nie dawno temu znowu cie zauwarzylem na serwrze bo dlugą przerwe sobie zrobiles a wtedy kewinek duzo gral na serwerze

 

a co do podanka jestem na tak

 

+wiek

 

+kultura

 

+aktywnosc

 

+starz

 

+znajomosc amx 

 

powodzenia kewinek to wszystko z mojej strony :D

 

 

 

Dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

jestem na nie admin ma ze tak powiem swiecic przkladem a ty napewno tego nie robisz

 

-lamiesz regulamin

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/search.php

 

ja was nie rozumiem po co piszecie te podania skoro wiecie ze admin nie moze lamac regulaminu i myslicie ze nikt nie zobaczy na wasza historie banow

 

 

Napewno to poprawie i postaram się być dobrym adminem jak bym dostał go :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiec witam Zdziwie was troszeczke bo na serwerze pod nickiem Kewinek ja gram :* I podania nie dawalem i nie wiem kto to taki napisal podanie owszem mam 17 lat jak mowilem na serwerze ale nie bylem adminem nigdy wiec prosze usunac te podanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wiec witam Zdziwie was troszeczke bo na serwerze pod nickiem Kewinek ja gram :* I podania nie dawalem i nie wiem kto to taki napisal podanie owszem mam 17 lat jak mowilem na serwerze ale nie bylem adminem nigdy wiec prosze usunac te podanie :)

 

 

Haha jak bym miał oszukiwać to bym nawet nie kupował premki na ten nick :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Haha jak bym miał oszukiwać to bym nawet nie kupował premki na ten nick :P.

  cos mi tu nie gra bo jak gralem z kewinkiem to on byl malo rozmowny w przeciwienstwem do ciebie moim zdaniem temat powinien isc do kosza i poczekac na glaxego az rozwiaze ta sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


galaxy niech zobaczy z jakiego konta z forum byly wstawiane ssy w odwolanie od bana. Do topki ja doszedlem swoja ciezka praca jak byl galaxy pytalem go czemu ma byc znow reset a on mowil ze nie dawno byl. Z cinekq nabijalem jeszcze lv mowil mi jakie naboje. Niech galaxy zobaczy jakie IP i wgl. Ja moge wejsc na tsa i udowodnic ze to ja

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam sry ze sie wypowiem po 3 dniach nieobecności ale sporo osób wie dlaczego mnie niema (pozdrowienia dla Jasille,BlackDeath,?? i wiele innych osób- z Paris).Ale powracając do podania to można sprawdzic przez najbliższe 2 tyg czy jest cały czas to samo ip.

 

 

 

A tak po za tym to jestem na nie ponieważ:

 

- Podejrzenia o podszywke (<-- Najmocniejszy argumnet)

 

- Podanko nieco zkopiowane

 

-Jak cie po znam to zmienie zdanie

 

 

Tak dla śmiechu akcja z niedawna ;D(Lord Veider)

 

1z6sh1l.jpg

2qd1hdf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

    cos mi tu nie gra bo jak gralem z kewinkiem to on byl malo rozmowny w przeciwienstwem do ciebie moim zdaniem temat powinien isc do kosza i poczekac na glaxego az rozwiaze ta sprawe

 

 

Black ja ci zawsze pisalem na u@ ty nawet mnie upomniales ze mam pisac normalnie :3. I jak cos to ja jestem ten rozmowny ale piszacy oczywiscie <3 Udowodnie ze to ja nabilem ranking ze to moj nick a on sie podszyl i kupil premke :) I kazdy myslalem ze to ja pewnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Black ja ci zawsze pisalem na u@ ty nawet mnie upomniales ze mam pisac normalnie :3. I jak cos to ja jestem ten rozmowny ale piszacy oczywiscie <3 Udowodnie ze to ja nabilem ranking ze to moj nick a on sie podszyl i kupil premke :) I kazdy myslalem ze to ja pewnie

  to jest prawda kiknelem go lub zbanowalem za spamienie na u@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...