Skocz do zawartości
2tap's

 zaakceptowane Podanie na admina Keep

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Keep Faith
Wiek: 22
Doświadczenie (w byciu adminem): 7/10 byłem 6 razy adminem, prawie zawsze na codmod, na 1 serwerowni doszedłem do rangi ubteam rezygnacja ze względu na maturę.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10 , potrafię się przyuczyć wiadomo jak zrobić ssy, rozpisać demko, nagrać, zbanować przez konsolę itd
Staż w CS-sie: gram od 13 roku życia. aktualnie 1k godzin na swoim koncie steam które mam od 3 lat 
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Fajnie mi się od czasu do czasu gra na codzie i denerwuje mnie brak admina. A ostatnim czasem dużo siędzę a graczy jest mało więc jak wejdzie cheater no to jest pograne przy takiej ilości graczy. Wchodząc również na mój profil widać, że jak byłem aktywny starałem się ile mogłem by cheaterów ubywało. Demka wstawiałem nagrywane jak i z hltv.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: mogę być do 4h, dostępny  od godziny 17-22 conajmniej
Kontakt: steam/gg/forum/fb dla nielicznych :D 
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Keep Faith/145.239.16.112:27015/

Wiem, że to mało ale nie chcę by i tak mała liczba graczy się zmniejszała na serwerze. 

Ps. jeśli chodzi o jakąś składkę jestem na tak.

Edytowane przez mamihuana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...