Skocz do zawartości
2tap's

 zaakceptowane Unbanteam mamihuana (Keep Faith)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mamihuana (Keep Faith na cs 1.6)
Wiek: 22
Link do BanID: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:443023396
CS 1.6/CS:GO:  cs 1.6
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od dnia i obowiązków w danym dniu. Przeważnie odpalam forum o 16/17 i siedzę do 22.
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie): Nie. Jestem tu napewno krócej choć posty na koncie są nawet z kwietnia zeszłego roku :)
Coś o sobie: Siemka, jestem Krzysiek. Uwielbiam książki fantasy dużo serii już mam przeczytanych (najlepsze co mogę polecić to Władca Pierścieni i Hobbit, Malowany Człowiek). Jestem studentem leśnictwa. Muzyki słucham takiej, która wpada w ucho, czyli różne rodzaje byle miało ten bit :D.  Kierowca bombowca. Potrzebujesz podwózki? Spoko dzwoń tylko nie wsiadaj na trzeźwo :D 
Doświadczenie: ubt na innej serwerowni ponad 4msc czasu. Trzeba odświeżyć ale mam nadzieję, że sprawnie pójdzie ;)
Dlaczego Ty: Chciałbym polepszyć i usprawnić banowanie cheaterów jak i ułatwić sobie życie nie robiąc milion postów " Zgłoś cheatera" tylko odrazu po zebraniu dowodów ukarać delikwenta. :)
Dlaczego ja? A chce się przysłużyć też :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...