Skocz do zawartości
Infiniti55

 zamknięty Skarga PPV I GRZEGORZ

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN 1.16 mówi jasno zakazuje się pomagania humanom jak i zombie a widać że Grzegorz podrzuca broń ppv i tak jest co rundę co jest bardzo niesprawiedliwe wobec mnie bardzo jak i graczy proszę zrobić z tym porzadek! @man1ek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.16 Zakaz pomagania zombie będąc człowiekiem jak i odwrotnie.  
Dla twojej wiedzy to oznacza to będąc humanem(człowiekiem) nie możesz wtedy pomagać zombie i jak jesteś zombie to nie możesz pomagać humanom.
I nigdzie  w regulaminie  nie ma ze zakuje się dawania broni innej osobie.
Jak się mylę to proszę mnie poprawić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Infiniti55 gdzie w regulaminie widzisz zakaz wymiany broni między ludźmi? Ten pkt. regulaminu, który przytoczyłeś oznacza, że ludzie nie mogą pomagać zombie i odwrotnie, czyli jeżeli human niszczy przeszkody (np. brame albo kraty), które są przeznaczone do niszczenia dla zombie to wtedy jest to współpraca. Tak więc jak najbardziej można sobie rzucać broń (jest to pooc human-human), każdy to robi i nikt za to bana nie dostaje. Myślę że wyjaśniłem wszystko.

Wiem że za sobą nie przepadacie ale lepiej będzie dla was jak skończycie tę wojenkę.

Swoją drogą, włącz oryginalne modele na serwerze to będziesz widział lepiej kto jest zombie a kto nie. I nie ma konieczności nagrywania demek (tym bardziej telefonem) bo jest na serwerze hltv.

 

Skarga odrzucona

Edytowane przez man1ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...