Skocz do zawartości
wojtalq

 odrzucone Podanie na admina 45K - wojtalq

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: WojtalQ
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8): 5/6 na 8
Doświadczenie:  W cs 1.6 gram od 6 roku zycia w tym czasie byłem adminem na ~5 serwerach (kilku mniejszych) oraz na multi-head 500k gdy jeszcze istniał PODANIE 500K
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak
SID: STEAM_0:1:177413902
Link do profilu na STEAM: STEAM
Link do profilu na Game Tracker: GameTracker
Kontakt: Steam / Forum / GG: 52817256
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Patrząc na serwer jest on dobrze rozwinięty (patrząc na samego cs 1.6 który już raczej nie jest często grywalny)  lecz w pewnych momentach brakuje jakiegokolwiek administratora w czasie gdy jest on potrzeby jeśli dostałbym się w szeregi administracji skupił bym się na tym by serwer dążył do jak najlepszej aktywności oraz komfortu gry.  Jak wspominałem wyżej byłem już administratorem na serwerze cod mod (multi-head) więc wiem jakie zasady na nim panują, dodatkowo mogę dodać że w czasach mojej aktywności byłem jak i jestem kulturalny oraz staram się pomagać graczom.
W skrócie: Serwer bardzo mi się podoba i chciałbym dla niego jak najlepiej wiem że forum istnieje już bardzo długo więc na pewno nie wybierzecie byle kogo ale w razie jakiś moich braków na pewno wszystko szybko nadrobię

Edytowane przez wojtalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...