Skocz do zawartości
NeLoXeN

 odrzucone Aimbot+Wallhack

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: NeLoXeN
Godzina, data zdarzenia: 22.00
Mapa: cs_assualt
STEAM_ID / IP:  STEAM_1 : 0 : 812774507 '   94.254.196.204
Uzasadnienie: włam na konto ,  brat mi sie włamal na konto mlodszy pobral sobie haksy i zaczal grac na serwerze nie moja wina wiec chce dostac unbana lub skrócić bana jeśli bedzie taka mozliwość. jedyny serwer na ktorym mi sie dobrze grało drugiego takiego nie ma. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyne usprawiedliwienie to że ja nie mam nic wspólnego z czitowaniem tyle grałem i nie byłem odpalony , więc po co miałbym teraz to robić bez sensu , wracając do tematu włamu to brat mi wbił na konto i zaczął grać i pobrał sobie haxy i potem było co było , więc proszę o unbana, więcej ta sytuacja się nie powtórzy , pozdrawiam.

 

No jak mam się przyznać skoro mówię prawdę , nie musisz wierzyć... Skoro uważasz że to ja ok niech ci będzie niech będzie moja wina i tyle bo pisanie i bracie i tak nic nie da bo nie wierzysz także niech będzie moja wina tak długo grałem na serwerze i nagle się odpaliłem bez sensu to jest , ale ok niech będzie moja wina 

 

Czyli co nie skrócicie bana ? Ani nie dacie drugiej szansy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, NeLoXeN napisał:

Jedyne usprawiedliwienie to że ja nie mam nic wspólnego z czitowaniem tyle grałem i nie byłem odpalony , więc po co miałbym teraz to robić bez sensu , wracając do tematu włamu to brat mi wbił na konto i zaczął grać i pobrał sobie haxy i potem było co było , więc proszę o unbana, więcej ta sytuacja się nie powtórzy , pozdrawiam.

To żadne wytłumaczenie moim zdaniem, słuchaj jakby tak kazdemu wybaczano bo "brat mi się na konto włamał" to na serwie by byli sami cheaterzy... Nie wierzę w takie wersje, jak miałeś jaja grać na hackach to teraz miej odwagę się chociaż przyznać... 

 

Demko jest rozpisane, widać Twoje akcje, dalsza dyskusja jest bezsensowna, dziękuję. 

 

Czekaj spokojnie na werdykt, a będziesz wiedział, póki co jest perm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...