Skocz do zawartości
Infiniti55

 zamknięty PPV SKARGA DOWODY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś leci skarga na nieformalnego Admina PPV dowody grube nie wiem co ten człowiek chce ode mnie uwziął się na mnie bo go ciągle zabijam rzucam stripy itd ale to nie powód żeby mnie prowokować jako Admin. Najwidoczniej ta zwierzyna nie nadaje się nie radzi chłopaczyna sobie z emocjami powinien dawać przykład dużo graczy się skarży na niego on mówi że ja go prowokuje a na screnie są jasne dowody ;) Najlepiej dajcie mu Degrada i jak najmniej takich adminów pozderki.

20211024105223_1dowody1.jpg

Edit: I ON ŚMIE MÓWIC JESZCZE ŻE GO OBRAŻAM BEZCZELNE ZACHOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!20211024105347_1 ppv1.jpg

Edytowane przez Infiniti55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Infiniti55 Ale ty wiesz że tutaj nie ma żadnych dowodów że @PPV cię wyzywał?

Gościu po 1 te screeny nie udowadniają że on cię wyzywał bo na 1 jest że cytuje "on cie w dupe wali elo" a na 2 screenie jak zostałeś zbanowany i to ma być dowód?

A może go wyzywałeś i co wtedy?

Przemyśl to lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


46 minut temu, Vaniish napisał:

@Infiniti55 Ale ty wiesz że tutaj nie ma żadnych dowodów że @PPV cię wyzywał?

Gościu po 1 te screeny nie udowadniają że on cię wyzywał bo na 1 jest że cytuje "on cie w dupe wali elo" a na 2 screenie jak zostałeś zbanowany i to ma być dowód?

A może go wyzywałeś i co wtedy?

Przemyśl to lepiej.

 

piszę ten co adm stracił bo 2 zachowanie takie admina nie powinno mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Infiniti55 dostałeś bana za to że mnie prowokowałeś i tak na każdym kroku próbujesz prowokować mnie i innych graczy już na ten temat chyba rozmiawiales z kimś i nic wiedzę że nie pomogło jeszcze oczerniasz  moich rodziców i taki niby święty jesteś że nic nie zrobiłeś za darmo bana nie dostałeś sam napisałeś cię stary wali bo matki nie wali bo to szon.  Mam  screeny na to co napisałeś a ty już nie zrobiłeś screena tego co pisałeś widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@PPV dostarcz dowody na to, ze dany gracz cie prowokuje w sposob jaki to opisales. Jesli takowe masz, mozesz mi je wyslac na pw.

Z samego screena nie wynika aby admin PPV cie obrazal, widac co napisal, i nawet nie wiadomo czy to do ciebie.

tl;dr @man1ek wez zerknij do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...