Skocz do zawartości
XMaroKillerX

 zamknięty Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Grałem tutaj kiedyś bardzo sporo  i dobrze wspominam te czasy, ale  po powrocie odnoszę wrażenie, że ten server zrobił się zbyt nowoczesny i zarazem przez to nudny (takich serverów jest od ch*ja ) Chodzi mi o to że nie ma już tak prostych rzeczy jak: Skrzynki po mapie, Klucze za zabójstwa , stare i grywalne mapy, wymienianie sie przedmiotami i skrzynkami .  Niby jest bardziej rozwinięty i ma tam  jakieś dolary, ale nie oszukujmy się...  Młodzi gracze już nie grają w takie gry jak cs 1.6 i chodzi tu bardziej o przyciąganie starszych graczy, którzy kiedyś pykali na go modach i chcieli by wrócić do tych czasów. Więc proponuje przywrócenie na server: 

-skrzynek

-kluczy

-Starszych map typu de dust 

-Wymiany przedmiotami

Chętnie bym pograł na serverze który przypominał by mi dawne czasy i pewnie nie tylko ja. Więc przemyślcie to bo nie zawsze stare = przereklamowane.  Myślę, że dzięki temu wielu graczy którzy wbili by na server , tak szybko by go nie opuszczali. Dzięki czemu był by bardziej aktywny i  lepiej by się grało.

Pozdrawiam i do zobaczenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...