Skocz do zawartości
FUHRER

[Puchar Polski] Fortuna PP

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

 

Jutro [26.10.2021] rozpocznie się 1/16 finału Fortuna Puchar Polski. W jutrzejszym dniu możemy się spodziewać czterech meczy, mianowicie:

Lechia Zielona Góra vs. Arka Gdynia

Unia Skierniewice vs. Lech Poznań

Świt Nowy Dwór vs. Lechia Gdańsk

KKS Kalisz vs. Raków Częstochowa

 

Drużyny zaznaczone na zielono to są moje typy na w/w. spotkania (tzw.pewniaczki). 

 

Na pierwszy ogień idzie Lechia Zielona Góra vs. Arka Gdynia

Na papierze wygląda to tak: Gospodarze grający w III lidze. Goście natomiast na co dzień występujący w I lidze. Nie sądzę, aby tutaj wpadła jakaś niespodzianka tym bardziej, że Arka potrafi grać w pucharach i ma spore doświadczenie. Dla mnie czysta 2

Kursy u bukmacherów:

Fortuna:

8.90 - Gospodarze 

5.00 - Remis

1.35 - Goście

STS: 

9.75 - Gospodarze

5.25 - Remis

1.32 - Goście 

 

 

Drugi Mecz to jest Unia Skierniewice - Lech Poznań

Myślę, że każdy kto ogląda "polskie podwórko" ten wie w jakiej formie są goście w tym sezonie. Lech dosyć pewnie idzie po "majstra" w tym sezonie i nie sądzę żeby odpuszczali PP. Mój typ idzie na Poznaniaków.

Kursy:

FORTUNA: 

18.90 - Gospodarze

9.50 - Remis

1.12 - Goście

 

 

STS:

20.00 - Gospodarze 

9.25 - Remis

1.12 - Goście

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeci mecz, to: Świt Nowy Dwór vs. Lechia Gdańsk

Faworyt może być jeden - Lechia, ale w tym meczu nie lekceważyłbym bym Gospodarzy. Lechia dobry zespół, ale patrząc na poprzednie lata w PP mieli swoje potyczki, a drużyna z Nowego Dworu potrafi strzelać. Grając czystą 2 przy kursie 1,12, średnio opłacalne. Natomiast polecam zagrać typ Lechia Gdańsk i + 1,5 bramki po kursie 1,40.

 

 

Czwarty, ostatni mecz w naszych dzisiejszych rozgrywkach PP to KKS Kalisz vs. Raków Częstochowa.

 

Gospodarze w poprzedniej kolejce Pucharu Polski wyeliminowali na swoim stadionie, grającą na co dzień w Ekstraklasie - Pogoń Szczecin. Goście, czyli Raków Częstochowa wczoraj zwolniła trenera Marka Papszuna, ale nie wydaje mi się, aby to odbiło się na dzisiejszym rezultacie.

Stawiając czystą 2 - Raków Częstochowa po kursie 1.44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...