Skocz do zawartości
syfon

 odrzucone podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: syfon
Wiek: 24
Znajomość AMXX (0/8): 6-7
Doświadczenie:Była taka sytuacja, że byłem administratorem jednym z serwerów ale szybko ją zamknęli, więc przychodzę po więcej zabawy w roli admina. Już miałem styczność grać jako admin. Dlatego gdy zostanę przyjęty jako administrator DD2 to będę służył i tempił cziterów  po drodze, sprawdzał graczy czy nic nie mają , robić ss dla podejrzanych itd.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: niestety nie
SID:
Link do profilu na STEAM:
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/syfon/80.72.40.110:27027/
Kontakt: gg 50854643
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Uważam, że będąc adminem mógłbym pomóc utrzymać ład i porządek na serwerze. Stanowiłbym wsparcie dla dotychczasowej administracji. Starałbym się rozwiązywać spory między innymi graczami. Ważnym elementem dla mnie jest uczciwość w grze i do tego właśnie bym dążył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- steam 

- gt (grasz w kratkę) 

-mało widziany na serwie 

+ jedynie za wiek 

- AMXX ( wątpliwa sprawa, ale nie mnie to oceniać) 

+- doświadczenie, gdzieś coś tam może liznąłeś admina, ale to nie znaczy, że wszędzie się nadasz 

- za podanie (kopiuj wklej z edycją, Dlatego jak zostaniesz adminem DD2, chociaż wątpię :P 

Stanowcze nie, zakup grę na steam, kosztuje grosze to po pierwsze, po drugie graj więcej i regularnie, po trzecie nie kopiuj podań albo jak już kopiujesz to chociaż czytaj... po czwarte w kwestii doświadczenia, wpisujesz jakie masz doświadczenie, a nie jaka była sytuacja... 

Edytowane przez PoRuCzNiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...