Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  CzymSooN^
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): od 15 roku styczność z grą, w wieku 17 lat miałem własne serwery (cs-cc) i współpracowałem z Mariuszem "Puchatkiem^" w starej sieci serwerów cs-harnas. Może ktoś zna? 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): nie wywyższając się tak 7/10
Staż w CS-sie: 10 lat
Steam / NonSteam: NS
Dlaczego Ty:  na serwerze mało kiedy jest admin, wchodzę o różnych godzinach na serwery i przychodzą gracze którzy nie potrafią uczciwie grać.. Mam duże doświadczenie w byciu adminem, chcę przede wszystkim upięknić grę dla uczciwych graczy. Myślę, że admin trzymający "łapę" na danym serwerze przyczynie się do tego, że więcej osób chętnie wróci lub dołączą nowi gracz.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zależy od godzin pracy, bywają dni że wcale nie wejdę ale jak wchodzę to min 2h dziennie
Kontakt: forum/fb
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/CzymSooN^/145.239.16.112:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam mieszane zdanie 
+ gt

- ns (dasz radę steam?)

- "dlaczego ty"  staram się być często na serwerze. Nie raz gram wraz z Tobą i banuję cheaterów. A zarzucasz, że nie ma admina. x; 
Okres próbny = Tak

Edytowane przez mamihuana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...