Skocz do zawartości
ava rose

 zaakceptowane Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze:  ava rose :D
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8):  5/8 
Doświadczenie:  "X" lat temu było się adminem na całkiem innej sieci, i jako tako problemów nikt nigdy nie zgłaszał pod moją osobą.
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Niestety nie posiadam.
SID:
Link do profilu na STEAM:
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/ava rose :D/91.224.117.52:27140/
Kontakt:  Forum
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem miłą i rzetelną osobą, na serwerze gram fair, z nikim nie mam konfliktu, odzywam się kulturalnie do każdego. Z kolei zależy mi na stanowisku Admina, codziennie wchodzę na serwer i przeważnie witam się z graczami. Doszły mnie słuchy, iż parę adminów odeszło z "kariery" , a na serwerze w ostatnim czasie grają cheaterzy, (szczerze odechciewa się takiego grania,) , więc zawsze jakieś ręce do pomocy. Oprócz tego ze niestety nie posiadam owego konta steam, to jedynie mogę powiedzieć , że jeśli podanie będzie zaakceptowane , to dam z siebie wszystko :)) 

 

Pozdrawiam ava rose :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiek, amx, doświadczenie, kultura na + ale no steama nie ma 


byłbym na tak ale no jednak konto na steam jest wymaganiem kluczowym raczej ale jak ogarnąłbyś sobie cs ze steama to będę na tak ale narazie jednak na nie :// ale to już zadecyduje wyższa 
ale i tak powodzenia mordko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W ostatnim czasie jedyne godne i NIE napisane na kolanie podanie

Zacznę od tego, że koleżanke sama nakłaniałam do złożenia podania

+AMX

+Wiek

+Doświadczenie

+Zgłasza cheaterów

+Kulturalna

+Pomaga graczom w miarę swoich możliwości

-Ogromnym minusem jest brak steama ale uważam że można przymrużyć na to oko i po prostu z czasem nabędziesz steama. Nie oszukujmy się ale nie każdy admin ma u nas steama. Oczywiście posiadanie steama  oznacza większy wachlarz możliwości ale steam można dokupić tak jak wyżej napisałam np po okresie próbnym

-Konto na forum

+Dodatkowa para rąk sie przyda

+Grono adminów stało się wąskie ostatnio

Zyczę  powodzenia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...