Skocz do zawartości
- TRZECIA PIXA -

 odrzucone Podanie na admina - TRZECIA PIXA -

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: - TRZECIA PIXA -
Wiek: 28
Doświadczenie (w byciu adminem): 6lat
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: 13 lat
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: stały bywalec serwera, jestem w top10, zawsze trafiam na nieuczciwych graczy gdy brakuje admina. Trzeba tępic takie zachowanie, aby serwer zachował reputację
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2 - 4h
Kontakt: [email protected]
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj chyba odda kolejny admin, na tak aktywność git, wiek to 3bac:meksy: non steama też. Lecz adminów dalej brak eloelo pozdro 

//gt: https://cache.gametracker.com/player/- TRZECIA PIXA -/91.224.117.58:27060/

@vixa95 co to za trud wejść na gt serwer'a i znaleźć po nicku. Już po samym GT można wywnioskować, że taka osoba by się przydała na serwerze. Przede wszystkim na samym serwerze na chacie pisze, żeby założyć konto i złożyć podanie o Admina.

Na steama nie ma potrzeb, żeby zwracać uwage, iż to nic nie zmienia. Steam-NonSteam nie ma różnicy jak dla mnie. 

 

Edytowane przez Kolqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem jak na razie na NIE

Po 1  NonSteam

Po 2 konto na forum utworzone na poczet admina, brak postów aktywności 

Po 3 brak w podaniu Linka do GameTracker'a: 

 

Popraw te 3 rzeczy, a będę może na tak 

 

;)

 

@Kolqu jakbyś był chociaż trochę bardziej spostrzegawczy to zauważyłbyś, że w podaniu obowiązkiem jest posiadanie konta Steam oraz podanie linku do GameTracker'a. Proszę nie podważać mojego zdania, wyraziłem się jasno i zrozumiałe. Każdy ma prawo oddać głos swój, więc proszę o opanowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...