Skocz do zawartości
kuba-robocik

 zaakceptowane Podanie o admina kuba-robot-guzik=lwg<3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kuba-robot-guzik=lwg<3
Wiek:20
Doświadczenie (w byciu adminem):Nie posiadam doświadczenia, każdy musi się gdzieś zacząć i się nauczyć
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Nie posiadam tej wiedzy aczkolwiek wszystkiego jestem w stanie się nauczyć jak każdy popełniam błędy...
Staż w CS-sie: około 6 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Gram często myślę że mogę pomóc gram dość często rano i najczęściej grają odpały i nie da się grać a pomoc się przyda
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w zależności od dnia około 2-3h.
Kontakt: PW/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100011689561231 
Link do GameTracker'a:https://cache.gametracker.com/player/kuba-robot-guzik%3Dlwg<3/145.239.19.217:27015/

Edytowane przez kuba-robocik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

+ bardzo dobre GT, widać, że często jesteś na serwerze.

+Wiek

+Steam

 

-Doświadczenie , tutaj na pewno Czarna pomoże Ciw podejmowaniu dobrych decyzji odnośnie banów itd. , a jak będziesz podejmował złe, to po prostu często będziesz odpisywał na forum w odwołaniach :)

-Znajomość AMX , w zasadzie wystarczy Ci jedna komenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Range zawsze można zdjąć. Jedna ważna kwestia adminów na serwerze w dzień jak na lekarstwo więc myślę ,że w miarę każdy się przyda kto jest stałym bywalcem. Pozastałe kwestie nie są ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt się ze znajomością AMX nie urodził a każdy musi gdzieś zacząć jeśli tylko ma chęci i chce się nauczyć czegoś nowego ;)  Z pomocą na serwerze nie będzie żadnego problemu bo każdy z nas udzieli rad i nauczy podstaw. Musisz tylko słuchać nas a nie robić po swojemu bo to nie będzie dobrą drogą ;)  Na Twoją prośbę podanie zamykam  a jak wrócisz i dalej będziesz miał chęci nam pomóc to troszkę pograsz i do nas dołączysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak mówiłam.... wróciłeś, nadrobiłeś godziny a że podanie było już praktycznie zaakceptowane to nie pozostaje mi teraz nic innego jak powitać Cię jako nowego Admina. Ale pamiętaj!!!! SŁUCHAJ CO SIĘ MÓWI! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...