Skocz do zawartości
Papryk

 odrzucone Podanie na admina Maja Stasko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maja Stasko
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem):  Posiadałem admina na innych serwerach cs, oraz pomagałem znajomemu w prowadzeniu serwerowni.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7 
Staż w CS-sie: 7lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Nie będę tutaj się rozpisywał jak w co drugim podaniu, że nie ma adminów i nie ma komu ogarnąć serwera itd. itd. admini są, dosyć często, chciałbym im jedynie pomóc w podtrzymaniu porządku na serwerze. Może napiszę coś o sobie jestem kulturalnym dorosłym mężczyzną, który nie daje ponieść się emocją. Jestem w jakiś sposób kojarzony na serwerze i nikt nie ma do mnie zastrzeżeń. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Miałem przerwę od cs ale wracam :P ogólnie to gram od 2-4h dziennie a w weekendy  po 7h.
Kontakt: DC (NaHaju#6666) / https://steamcommunity.com/id/nahajuxdeee/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Maja%20Staśko/145.239.19.217:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego nigdy nie słuchasz jak się coś pisze? Wspomniałam już, że więcej Cię nie ma niż jesteś a nam trzeba osób aktywnych. GT biedne, twierdzisz, że to brak motywacji. Skąd mam wiedzieć, że 2 dni po ewentualnym awansie motywacja znów by się nie straciła? Jeśli zależy Ci żeby nam pomóc zmotywuj się jak należy. Tak żeby GT było w ciągu miesiąca bardziej pełne niż puste ;) I na przyszłość nie rób po swojemu tylko słuchaj uwag ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...