Skocz do zawartości
DamianPL

 odrzucone Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:

Nick na serwerze: DamianPL
Wiek: 18
Znajomość AMXX (0/8): 4
Doświadczenie: jakieś tam jest :) szperało sie w amxx przy próbie tworzenia servera
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Nie ale mogę kupić
SID: STEAM_1:0:1530370383
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199228505538 na tym koncie zakupię cs 1.6

Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/DamianPL/91.224.117.52:27140/
Kontakt: Discord , GG, FB , Forum
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: TAK
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Na serwerze zdarzają sie ludzie bez mutacji lub nadużywacze mikrofonu oraz chociażby strzec przed citerami :)

moge płacić potencjalne skłdki 5-10zł

cs11.jpg

Edytowane przez DamianPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


piszecie  nie nie  a poczytałem parę podań i jesteście na tak u takich co nawet potrafili połowę podania nie napisać i zostawiać puste miejsca myślę że moja podanie nie jest najgorsze  więc pozdrawiam no ale jak jest napisane administracja ma zawsze racje to niech tak będzie

Edytowane przez DamianPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie

+Wiek, jeśli jest prawdziwy

-Nie wiesz co to GT

-AMX

-Konto na forum pod podanie

+Są chęci do płacenia składek ale co z tej dyszki jeśli gracze będą odchodzić z serwera bo jakiś admin jest niekompetentny

6 godzin temu, DennyS napisał:

- wątpię żeby z twoją grą jaką widzę na serwerze i twoim stosunkiem który sam udostępniłeś mógł odróżnić dobrego gracza od "citera"

Zgadzam się

+GT nie jest najgorsze grasz u nas od 2017 :O

-Wypowiadasz się pod własnym podaniem co świadczy o tym, że nie znasz regulaminu

Graliśmy dziś w nocy coś wspólnie i jesteś miły, ale moim zdaniem Flagi nie są dla każdego. Mimo to życzę powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kup CS'a jak będzie niedługo na wyprzedaży na STEAM trzymaj takie GT jak masz i spróbuj stworzyć jakaś komunikacje pomiędzy tobą i adminami i następnym razem powinno być ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...