Skocz do zawartości
SoLLuffka

 odrzucone SoLLuffka podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  SoLLuffka
Wiek:  26
Znajomość AMXX (0/8):  8
Doświadczenie:  Posiadałem kilka swoich serwerów, pisałem kiedyś pluginy. 
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak
SID: STEAM_0:0:522616046
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/SOLLUFFCIA/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/SoLLuffka/80.72.40.110:27027/
Kontakt:  PW, STEAM
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Gram na serwerze głównie wieczorami i popołudniami, często widzę osoby na wspomagaczach. Chciałbym pomóc w administracji w pilnowaniu porządku na serwerze. Doświadczenie posiadam bardzo duże. 

Edytowane przez SoLLuffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE. 

-gt

-widziałem cię 1 raz

Godziny nabite na spect: 939 munut i tylko 53 kille w 1 dzien, chyba nie trzeba tu nic dodawać. 

"Gram na serwerze głównie wieczorami i popołudniami, często widzę osoby na wspomagaczach" 

Sam gram dosyć często, nie raz wbijam wieczorami lub z rana i cheaterów nie widać, może mam pecha.

 

Po ostatnim odrzuconym podaniu przestałeś grać na serwerze, chyba nie zależy ci na byciu adminem aby "pomóc w administracji w pilnowaniu porządku na serwerze." lecz aby otrzymać vip'a i premkę.

 

@Estarossa @Hastu @Woodsman @Jasiek5566 @Kasztanowy @VisTeR.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie 

Nie znam cię ponieważ widziałem cie może 2 -3 razy 

Amx wyjdzie w praniu jak u każdego 

Gt 1 dzień nabity na spect 

Często widzisz  osoby grające na wspomagaczach ja widzę rzadko wieczorami jak w południe a zawsze można wysłać demko któremuś z adminów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...