Skocz do zawartości
Gość

odwolanie Goldi ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Goldi

 

Godzina, data zdarzenia:19 :44

 

Mapa:estate

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:9043493

 

Uzasadnienie:

 

ban za nic

 

dostałem na mapie bana na de_hell bo powiedziałem ernowi ze gra gra koleś na wh  (ktory rzeczywiście grał i równo ze mną dostał bana  )a on do mnie z tekstem  ze o nim  tez mowie  ze ma wh . To Ja powiedzialem  cytuje "o takim gownixsie jak ty nigdy bym nie powiedział ze ma Wh bije cie jak chce i kiedy chce patrze zaraz ban  na 30 min  za obrazę  . Po banie wróciłem i spytałem się za co mi dal bana a on do mnie z tekstem"za gówno" wiec pocislem mu od dzieciuchów  gówniarzy itp  nie zdążyłem jeszcze dobrze się wypowiedzieć   i ban na dzień proszę o ogarniecie  tego  admina .  Wiem ze czasem przesadzam ale teraz nie zrobiłem nic takiego .

 

P.s

 

Nie wiem jak on jest  adminem  chyba jest tu jakiś limit wieku bo on  chyba nawet jeszcze  16 nie ma kiedyś coś mu się wymsknęło  przez mikrofon którego nie używa  praktycznie w ogóle   i nie było słychać  żeby był nawet po mutacji .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich,

 

 

 

Po pierwsze:

 

W tym co napisałeś jest trochę prawdy i trochę kłamstw, a więc pozwolę sobie umieścić tutaj moją wersję wydarzeń..Owszem, sytuacja zaczęła się od tego, że pewien gracz posiadał aima i tu uwaga, wszystko się zaczęło, gdy owy gracz dostał ode mnie bana za czitowanie, wtedy Goldi, zaczął najpierw go obrażać, ale postanowiłem, że przymknę na to oko, ze względu na to, że to był cziter i wiadomo, każdy mógł się wkurzyć i nie utrzymać emocji na wodzy, gdy ktoś czituje..Potem przez mikro powiedział, że on miał czity jak Ern, a ja to potwierdziłem w ironii i on chyba z tego względu się wkurzył i zaczął mnie obrażać, ale nie od "gównixów", a po prostu od "gówien', a i palnął litanie przekleństw, o których nie będę cytował na forum, bo po prostu nie wypada. Dostał bana zatem na 30 minut. Niestety, po banie miał jeszcze kilka sekund, zanim by go wyrzuciło i wykorzystał je w sposób niezbyt mądry, a mianowicie, kolejne obrazy w moim kierunku.. Stwierdziłem, że nie będę się dawał prowokować, a po chwili i tak go przecież wyrzuciło, z powodu 30 minutowego bana.

 

 

 

Po 30 minutach wbił ponownie na serwer, na początku nawet spokojnie grał, więc myślałem, że przeprowadziłem z nimi taką mini resocjalizację, poprzez bana 30 minutowego, niestety po chwili, zapytał za co dostał bana i mu odpowiedziałem. Po czym po kolejnej chwili, znowu zaczął mnie obrażać, ale tym razem jeszcze bardziej i naprawdę dziwię się, że taka no po prostu "patologia" - (nie obrażając nikogo) gra na serwerze. Przez chwilę miałem dylemat, czy nie wpakować Ci za te litanie przekleństw w drugim przypadku bana na tydzień, ale stwierdziłem, że jak dzień sobie odpoczniesz to emocję opadną i się ogarniesz. Warto też podkreślić, że znowu zanim cię wyrzuciło z serwera to miałeś kilka sekund czasu i przez te kilka sekund krzyczałeś, że zrobisz wszystko bym stracił admina i "zobaczę jak to jest".

 

 

 

Myślę, że na koniec warto wziąć pod uwagę fakt, że prawie wszystkie Twoje bany/kicki sa właśnie za obrazę, a to wiele o Tobie świadczy.

 

 

 

Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam.

 

 

 

PS: Tak na koniec pozwolę sobie edytować mój post i poprosić Cię o poprawienie ortografii, bo tego się naprawdę czytać nie da, a nie wspomnę już o interpunkcji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 Nie powiedziałem ze ma wh jak ern   tylko ty napisałeś ze ja  o tobie też tak często mowie   ze masz  wh   a ja wtedy powiedziałem  to co  w posice wyżej . Po 2 ot najpierw zbanowałeś mnie zanim jego  tak mi się wydaje można zobaczyć w logach Po 3 nie obrażałem go bo on zyl a ja nie   wiec ot by było bez sensu a nawet   jak bym go obrażał to ty byś tego nie  słyszał  bo byleś w przeciwnym teamie i    z respa nie wychodziłeś  Po 4 napisz jak mi odpowiedziales  "za gowno " Po 5 z patologi to może ty jesteś bo ja nie  Po 6 Nie groziłem ci  ze zabiore ci admina bo niby jak to mogę zrobić,  tylko powiedziałem ze no to zobaczymy   i chodziło mi o  to odwołanie wiec przestań kłamać.

 

PO 7 nie zapraszaj więcej do znajomych  co   zobaczyłeś ze skargę na cb pisze i co chciałeś mnie przeprosić i żebym tego nie robił

 

Po 8 ładnie  koloryzujesz wszystko na swoja stronę  pewnie z  wypracowań samie piątki w szkole  .

 

Ps

 

to ostatni mój post  jest sobota :D  i nie chce więcej czytać jego   kłamstw .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaprosiłem Cię do steam by Cię prosić byś skargi nie napisał?Ty jesteś co najmniej śmieszny..Zatem pokaż mi ss tego, jak Cie niby prosiłem, byś skargi nie pisał, chętnie go ujrzę i chętnie też ujrzę, jak mam cię w znajomych bo jakoś cię w fr nie widzę.

 

Te kłamstwa to możesz sobie wsadzić w tyłek, a i polecam nauczyć się pisać jakiekolwiek zdania, bo tylko piszesz "po 1" "po2" "po3" "po 100", nauka polskiego wcale taka ciężka nie jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie na wypowiedź w tym temacie.

 

 

 

Goldi, jak wiemy twój język rzadko kiedy trzyma się za zębami, nie wiem może żyje własnym życiem i go nie kontrolujesz, ogarnij się czasem bo nie raz ja mam ochotę wpakować Ci bana na dzień lub dwa od tak po prostu, ale z racji, że Cię lubię to przymykam oko na wiele faktów. Zacznij może uważać na słowa które wypowiadasz oraz piszesz.

 

Ern, już jedna skarga na Ciebie była ta jest druga. Każdy ban powinien być przemyślany, tutaj tego nie widzę. Jeśli nie przedstawisz dowodów to sprawa jest dla mnie prosta: graczowi zmniejszamy długość bana do 5h a dla Ciebie leci ostrzeżenie w dziale adminów. Nie będę się już z wami patyczkowała bo widzę, że mogę pisać w nieskończoność a wy i tak sobie nic z tego nie robicie.

 

 

 

 

 

Po upłynięciu czasu na przedstawienie dowodów (w razie ich braku) proszę o przesłanie tematu do mnie (żebym nie zapomniała).

 

Dziękuję. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dodam od siebie,że admin Ern jest na okresie próbnym więc nie będziemy się bawić już w ostrzeżenia. Czas bana jest za dlugi nawet jak na taki wyczyn. I jesli nie zostaną przedstawione dowody będziemy musieli sie pożegnać.

 

 

 

 

Twoim zdaniem ban jest długi? Bez przesady, gracz zawinił i to wszystko, ban jest krótki bo ja daje 3 dni. Dowód na pewno jest tylko trzeba sprawdzić logi albo hltv

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z 30minut na 1 dzień za slowo dzieciak. Okej ,może nie byłby za dlugi gdyby nie to,ze admin tez wdal sie w dyskusje i tez o obrażał. Sama raz bylam obrażana przez tego gracza nim dostał admina,lecz twierdził ze to podszywka bo nie miał jeszcze steam

 

Znam troche swoich adminow i wiem który do czego jest zdolny ,a adminem sie broni i innego gracza zbanuje. Ale nie będę oceniać bez dowodów. :) Sa demka więc proszę o ich przegladniecie i wyjaśnienie sytuacji do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Angela, nie rozumiesz teraz.

 

Pierw dostał bana na 30 minut za obrażanie, po czym, gdy skończył się ban obrażał jeszcze bardziej i dostał na jeden dzień - szczerze, nie żałuje tego, że zrobił sobie 1 dzień przerwy, jeżeli takie słowa padały w moją stronę.

 

A co do mnie, to ja go nie obrażałem. Na hltv wszystko bd widać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam mam  tu 3 dowody ze ern w tym co napisał kłamie cytuje tu jego slowa sorry ze screnny z painta ale robione na szybko jak ktoś nie wierzy może ściągnąć  hltv z helu akcja zaczyna sie od 19 min .

 

 

 

W tym co napisałeś jest trochę prawdy i trochę kłamstw, a więc pozwolę sobie umieścić tutaj moją wersję wydarzeń..Owszem, sytuacja zaczęła się od tego, że pewien gracz posiadał aima i tu uwaga, wszystko się zaczęło, gdy owy gracz dostał ode mnie bana za czitowanie, wtedy Goldi, zaczął najpierw go obrażać, ale postanowiłem, że przymknę na to oko, ze względu na to, że to był cziter i wiadomo, każdy mógł się wkurzyć i nie utrzymać emocji na wodzy, gdy ktoś czituje..Potem przez mikro powiedział, że on miał czity jak Ern, a ja to potwierdziłem w ironii i on chyba z tego względu się wkurzył i zaczął mnie obrażać, ale nie od "gównixów", a po prostu od "gówien', a i palnął litanie przekleństw, o których nie będę cytował na forum, bo po prostu nie wypada .

 

 Na pierwszym ss widzimy ze to nie ja to powiedzialem tylko ern to napisal i ja mu odpowiedzialem cos sie pojawilo o gownie ale chodzilo mi ze jest slaby  i  to było w żartach nie używałem przekleństw szkoda ze hltv nie nagrywa dźwięku bo to by było słychać

 

Drugi i trzeci screen pokazuje tylko ze to ja pierwszy dostałem bana  a nie cziter  o nicku arczi wiec początek  jego  posta to kłamstwo z reszta cały jego post .

 

http://www23.zippyshare.com/v/stNmX8IL/file.html

 

 

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości kto tu kłamie  to mogę coś z estate wrzucić  .

 

w twoich postach 90 procent to kłamstwa i udowodniłem to oglądając demko co zajęło mi 5 min szkoda ze wcześniej czasu nie miałem jeśli masz coś na swoja obronę to proszę bardzo  .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sytuacja już i tak wyjaśniona, opiekunki serwera wiedzą jak to było.  A co do Twojego ostatniego postu, już się wypowiadać nie będę, nie dam się sprowokować.

 

 

 

Temat do zamknięcia, Angela wyciągnęła odpowiednie wnioski z tej sprawy i otrzymałem stosowną karę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...