Skocz do zawartości
DiaBlO131

 odrzucone ban na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: DiaBlO131
Godzina, data zdarzenia: 06.01.2022---około 14.25
Mapa: css_nuke_winter
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:622676981    5.173.49.66
Uzasadnienie:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Multi-Head.pl
[AMXBans] Powod: 'Obraza admina'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:622676981'
[AMXBans] Twoje IP: '5.173.49.66'
[AMXBans] ===============================================

jak widać na załaczonym rzucie z konsoli dostałem bana od "Paulinkaa" za obraza administracji. nie rozumiem po co sobie robić pod górke innemu administratorowi jak sam ja na to nie zaraagowałem 


[VIP] [20 | SILVER I] [POS] Paulinkaa :  Jestes za glupi i zbyt ograniczony zeby mnie urazic :DD

według mnie ban jest nie słuszny i opiekun serwera (vister) powinien grubo pomyśleć czy ta osoba jako administrator to dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakiś czas temu rozmawiałam z visterem o diablo, który nadużywa władzy. Ewidentnie mnie nie lubi tak samo z resztą jak ja jego jednak ja nie szukam zaczepek. Nie rozmawiam z nim i tyle. Oboje jesteśmy Adminami na go modzie i jak potrzebuje on mojej pomocy bo nie jest pewien czy ktos jest odpalony to wie jak i do kogo sie zwrócić. Pomijając jego prośby o pomoc każdy jego zwrot w moją strone ma za zadanie mnie urazic, sprowokować. Dziś było tak samo obrażał mnie i robił wszystko zebym dała się sprowokować na PUBLICZNYM mikrofonie oraz na chat. Angażuje do tego innych graczy. Nie mogę mu wszystkiego darować bo będzie pozwalał sobie na coraz więcej a jak on to i gracze. Oczekuje szacunku taki sam jaki sama oferuje. Po którymś tekście odpowiedziałam:


" [VIP] [20 | SILVER I] [POS] Paulinkaa :  Jestes za glupi i zbyt ograniczony zeby mnie urazic :DD "

Jak zobaczył, że dałam się sprowokować zaczął dalej wyzywać. Słuchałam, czytałam, cierpliwie czekałam aż przestanie lecz nie przestawał  więc za słowa:


" [VIP] [4778 | GOLD NOVA II] [SHIRO] DiaBlO131 :  widze za nadal jestes taka tepa jak rok temu :D "

Otrzymał wreszcie bana o którego prosi się od całej swojej kariery z fragami choć przed ich otrzymaniem też otrzymywał bany i to ni etylko ode mnie. Vister doradził mi abym go zbanowała i właśnie tak zrobiłam. Dodam, że gdyby diablo otrzymywał za każdym razem ode mnie bana to nie miałby okazji grać na serwerze i nabijać godzin :D

Jeśli szef będzie czuł potrzebe, chęci to sprawdz logi będzie tam tego duzo plus dochodzą inne przewinienia Admina - diablo

Edytowane przez Paulinkaa_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z zdaniem "Jak zobaczył, że dałam się sprowokować zaczął dalej wyzywać" obrazilem cie tylko raz tylko wtedy jak obrazilas mnie jesli chodzi o "prowokowanie graczy" ja im tylko odpowiadalem na ich pytanie odnosnie ciebie kazdy moze wyrazic swoja opinie i nie mozesz tego zabronic. prosze nie sprawdzenie bo ktos nie jest pewny- tak prosze jak nie jestem pewny bo nie chce dac nieslusznego bana ty tez z reszta nie chciala bys dac wiec lepiej spojrzec w 4 oczy a nie w 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po obejrzeniu demka z mapy css_nuke_winter, żeby mieć jakiś obraz sytuacji po samych twoich wypowiedziach można odczuć nie tolerancje jak i nadużywanie komend admina.

Cytując " też masz zdanie, że kobiety to powinny gary myć a nie w cs grać" 
Po czym w którejś minucie napisałeś prawdopodobnie ty na say@ "image.png.e2e12bdf2c266dff3c78527765e13415.png

Generalnie jeśli Vister rozmawiał z Paulinką o tej sprawie i wygląda to tak jak przedstawiła to podtrzymuje bana chyba, że ktoś ma odmienne zdanie. :)

Po przemyśleniu całej zaistniałej sytuacji jak i tego, że jest osoba która się wstawiła za Diablo. 
Paulinka w tej kwestii dzisiejszej ma rację.
Obniżam Ci bana o 17;00 możesz wejść na serwer.


image.thumb.png.5d9a32c82108d489af1d88b60999e481.png

Edytowane przez 2tap's
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...