Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka uwag co do gry na serwerze... Od jakiegoś czasu nie da sie grać praktycznie wogóle nie ma z kim grać serwer żyje między godzinami 19-22 aczkolwiek nie zawsze bo wczoraj czyli 08.01.2022 na serwerze w godzinach po 20 było około 4 graczy z tego jeden odpalony i co z tego że wywala go skoro typ zmenia IP i wchodzi znów i gracze uciekają i serwer jest bardzo przeludniony... może czas wycofać anty rash itp bo wiele graczy przez to ucieka gdy jest na serwerze 10 osób a paka jest na pobsajdzie B i nie można zraszowac anarchia mówie tutaj o ct... Moje doświadczenie w cs jest bardzo małe aczkolwiek gram juz na tym serwerze 5-6 lat i na początku nie dało sie wejść na serwer a teraz bez żadnego problemu...Proponuje zaprowadzić jakieś zmiany na serwerze bo jeszcze troszkę i serwer bedzie zapełniony przez boty...a tego chyba nikt nie chce....... I jeszcze raz powatarzam mam małe doswiadczenie i nie pisze tego po złosci tylko pisze to dla tego aby coś z tym zrobic po serwer umiera i wielu graczy jak tych nowych ucieka a stali gracze graja po godzinie i uciekaja bo nikt nie chce sie po 3 osoby ganiac po mapie... Mam nadzieje ze mój wpis nie zrobi jakiejś fali hejtu na moja osobę... Bardzo bym prosił o jakieś zmiany ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze że o tym napisałeś, 

 

Frekwencja jest pewnie zależna od wykupienia reklamy. Można by wprowadzić jakieś zbiórki/składki na poczet reklamy. (osobiście jestem za)

Anty rash działa na odwrót. Moim zdaniem to powinien być ON jak na serwerze jest więcej niż 10 osób.  

 

Co do wczoraj to problem był z jednym typem. Grał wczoraj cały dziń na na nicku Czitek

http://bansmh.glist.pl/ban_list.php?site=1 - można sobie zerknąć

 

Adminów też mamy więcej ale ja wciąż zdarzają się sytuację kiedy do żadnego nie można się dostać. 

 

Miło że ktoś to zauważył, może H@  coś z tym zrobią. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co do rashu jestem apsolutnie za " powinien być od 10 osob albo po prostu tak jak bylo kiedy " byla blokada na b i gralo sie dluga gala " co do typowych odpalow , pamietajcie ze kazdy z nas ma tez swoje zycie i sprawy osobiste i nie kazdy zyje cs . Ja np. jestem tyle co moge roznie z tym bywa raz jestem godzine , raz jestem 8 h , wszystko zalezy od dnia . @kuba-robocik , skladaj podanie jestes czesto na serwerze wiec tez pomozesz . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam dziwne wrażenie Kuba, że to nie Ty pisałeś... Za dobrze Cię znam ;) i wiem chyba też kto pisze w podobnym stylu ;) Ale to teraz zostawmy.
 Anty rush działa tak, ponieważ gdy grały po 3 osoby i ktoś wpadał im na respa to po prostu wychodzili. W tym wypadku wyłącza się gdy TT jest więcej i jeśli wyjdzie jedna osoba bo nie spodoba jej się skracanie to nie idzie tego odczuć i dalej jest z kim grać.
Ilość osób to faktycznie przede wszystkim kwestia reklamy ale dużo też zależy od adminów. Każdy z nas grywa głównie wieczorami i przez dzień serwera mało kto pilnuje. W razie gdy nie ma admina pamiętajcie o komendzie /zglos. Na forum często są osoby, które znajdą może chwilkę i wlecą ogarnąć serwer. Co do osób ze zmiennym ip i innych tego typu "odchyleńców" to oczywiście postaramy się ogarnąć na serwer coś co pomoże ich zbanować raz a konkretnie.  Może się wydawać to banalnie proste ale nam też nie wolno "cudów" na serwer wrzucać bo go odstrzelą na dno internetów i nie dość, że nie będzie z kim grać to do tego nie będzie gdzie. Cierpliwości a po kolei będą wprowadzane lekkie zmiany na serwer co być może ściągnie nowych graczy ;)

@SuChY zbiórka na reklamę jest 365 dni w roku. Każdy kto tylko chce wspomóc serwer może wpłacić dowolną kwotę kiedy tylko ma ochotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem powinna byc blokada, 2 bs powyzej 5 ct, tak jak bylo kiedys, graja Ci co nie wiedza i bez sensu leca na b albo kampią, co denerwuje troche i nie chce sie grać, poza tym boty ktore sa wgrane próbuja plantowac na b i tak cala runde, można też wgrać plugin który informuje że ktos jest afk, bo też sie czeka dlugo i się odechciewa, można też zrobić losowego vipa (co myśle przyciągneło by dużo osób), czyli jedna osoba dostaje vipa na całą runde (nie pamietam czy na tym czy na innym serwerze takie coś było i grało sie fajniej).  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak prosiłeś to wyleje swoje żale.

Co do antyrusha to juz ktoś pisał tez w innym temacie i miało to być poprawione.Dla mnie moze byc tak jak jest ewentualnie zablokowac calkiem bs b albo nauczyć boty zeby nie odpierd.....maniany.

Co do braku ludzi to niestety tak bedzie bo teraz jest 1500000000000 innych gier dlatego cieżko sie obronic takiej grze z taka grafika,z pewnymi niedociągnięciami i z wciąż liczna grupa ludzi którzy utrudniaja gre innym (czit power mode on^^).Gdy ta gra startowała nie miała takiej konkurencji ;)Każdy gracz także szuka serwera pod siebie jeden chce dm,drugi dla fanu na jakis mapka fy_... gra,trzeci ma nizszy ping na innym serwerze albo lepszy jest pod wzgledem wydajnosci i plynnosci gry i tak ludzie sie rozchodzą.

Co mnie irytuje to ostatnio mniejsze lub wieksze scinki,przyciecia,no i odpalone neptyki.

Co bym zmienił chodz watpie ze ulegnnie zmianie:

-fleshe zeby oslepialy tez graczy ze  swojej druzyny,

-albo usunac przenikanie albo zrobic tak zeby mozna bylo wskakiwać jeden na drugiego zeby sie podsadzić,(dodatkowo umożliwia to doskonała widoczność przez smoki)

-zredukować troszke te vipy,svipy chodzi mi ze w polaczeniu z brakiem flesha od swojego,apteczka plus hp za zabicie daje opór fest,poza tym mozliwe ze jestem w bledzie ale wydaje mi sie ze czasem to zle nalicza i dodaje wiecej hp niz powinno,dla mnie to tez zabija troche rozgrywke i zniecheca.

Wiadomo reklama zawsze też pomoże.To chyba tyle co złego to nie ja.

I sentencja na koniec . Im mniej pluginów i modyfikacji tym lepiej.

Edytowane przez FPS_761
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...