Skocz do zawartości
xRyBsoN

 zaakceptowane Podanie na Admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [Pif-Paf]~~RyBsoN~~
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Czas bycia adminem raczej mogę określić w "latach", więc moim zdaniem doświadczenie "jakieś tam" jest :P
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7
Staż w CS-sie: Ciężko powiedzieć. W CS 1.6 gram odkąd pamiętam, myślę że z 10 lat to będzie. Na aktualnym steamie mam ponad 2k godzin, ale liczby kont na steam oraz przegranych godzin non-steam nie zliczę.
Steam / NonSteam: Oczywiście steam.
Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Ja chcę tylko pomóc. Przebywając na różnych sieciach, różne okresy czasu - domyślam się, jaki może być werdykt, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, a wręcz przeciwnie - czuję taką potrzebę by w owym punkcie się rozpisać. Jakoś 3-4 dni temu naszła mnie ochota pograć na jakimś codzie niskolvlowym, więc wszedłem na oczywistą stronę (cssetti) w poszukiwaniu serwera, zwiedziłem tak jakieś 4-5 serwerów (o dziwo, bardzo mało jest codów 200/201) i TYLKO na Waszym, zostałem dłużej niż 15 minut i w ciągu 3 dni - przegrałem na nim ponad 12 godzin. To już o czymś świadczy (o uzależnieniu to już swoją drogą :dogeKEK:). Po prostu serwer mi się mega spodobał i uważam, że ma bardzo duży potencjał, lecz jest też trochę rzeczy do poprawy/naprawy. Podobno nad nim pracujecie - i oby, bo szkoda byłoby takiego serwera. Wracając do pytania, dlaczego ja? Przez 3 dni mojej obecności na serwerze, nie było dnia żebym nie spotkał cheatera, a admina spotkałem TYLKO jednego. Chciałbym go wesprzeć, na tyle, na ile będę mógł. Mam nadzieję, że mój wywód ma chociaż trochę składu i ładu, bo pisząc to, w sumie zebrało mi się trochę na wspomnienia i "popłynąłem".
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Znowu "ciężko powiedzieć", przy komputerze jak i na steam mogę być online po 10godzin dziennie - co za tym idzie - jeżeli będzie taka potrzeba to wbiję na serwer
Kontakt: Forum / Steam / Jak będzie trzeba to nawet FB
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/[Pif-Paf]~~RyBsoN~~/145.239.16.112:27015/

 

Ps. I tak wiem, że konto na forum założone dzisiaj oraz, że na serwerze gram od 3 dni, (ale 12h w 3dni :P) ale na co tu czekać :)

Edytowane przez xRyBsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...