Skocz do zawartości
beggineeek

 pozytywne Odwołanie od banika

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BeggiN'
Godzina, data zdarzenia: 

01-26-22 11:19

Mapa: de_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:630030857
Uzasadnienie: Co k***a uzasadnienie XD Ban za nic, a ten admin ma szczescie ze w interneciku jest anonimowy cwaniaczek, nie umiesz byc administratorem to zloz rezygnacje bałwanie.

@Gazownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Przydałoby się troszeczkę kultury.

2. Opanuj emocje, nie pisz mi na PV bezsensownych rzeczy.image.thumb.png.57b7ba9adeb7818378284de4af31203c.png

3. Sam jesteś anonimowy więc nie wiem z czym masz problem, jeżeli tak cię zabolało, że dostałeś bana na jednym z kilkuset serwerów i nie wiadomo co chcesz zrobić, to chyba trzeba nad sobą popracować.

 

Link do demka: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220126-1115-de_mirage.dem.zip

 

Fakytcznie, po przejrzeniu demka nie zauważyłem żadnego dziwnego spina którego podczas gry widziałem po zabójstwie mnie, najwidoczniej mi się przewidziało. Dodatkowo dodam, że radzę popracować nad kulturą bo to co słyszałem na demku było tak troszeczkę nieodpowiednie.

Edytowane przez Gazownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, Gazownik napisał:

1. Przydałoby się troszeczkę kultury.

2. Opanuj emocje, nie pisz mi na PV bezsensownych rzeczy.image.thumb.png.57b7ba9adeb7818378284de4af31203c.png

3. Sam jesteś anonimowy więc nie wiem z czym masz problem, jeżeli tak cię zabolało, że dostałeś bana na jednym z kilkuset serwerów i nie wiadomo co chcesz zrobić, to chyba trzeba nad sobą popracować.

 

Link do demka: https://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20220126-1115-de_mirage.dem.zip

 

Fakytcznie, po przejrzeniu demka nie zauważyłem żadnego dziwnego spina którego podczas gry widziałem po zabójstwie mnie, najwidoczniej mi się przewidziało. Dodatkowo dodam, że radzę popracować nad kulturą bo to co słyszałem na demku było tak troszeczkę nieodpowiednie.

Okej przepraszam Cię, ważne że umiesz się przyznać do błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...