Skocz do zawartości
p$ilent

 zamknięty Balans klas

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio gracze uciekają z serwera, miesiąc temu potrafiło być prawie max graczy a teraz jak jest 8 to można powiedzieć że jest "bardzo dużo" graczy, zauważyłem że gracze uciekają bo mają dość padania m.in. z rakiet/min, a ci co zostają grają tylko kilkoma klasami - Bombardier, Sadistic, czasami trafi się ktoś kto gra Wsparciem Strzeleckim lub Komandosem.

Według mnie trzeba coś z tym zrobić aby serwer nie umarł ponownie

 

Kilka klas zwykłych jest znacznie gorsza od innych, przedstawiam propozycje balansu/zmiany kilku klas:

 

Amadeusz [mp5 3.5% inty, fiveseven 300dmg] - niegrywalna, zbyt niski dmg + ogólnie słaba na tle reszty klas, jest to taki bombardier ale bez rakiet, czyni go to klasą totalnie bezsensowną

Bombardier [mac10 2.3% inty, usp 1/10, 2 rakiety] - op klasa ze względu na ogromny dmg z rakiet; proponuję połączyć ją z Amadeuszem i danie mu [mp5 3% inty, usp 1/10, 2 rakiety]

Kamikadze [ak47 1/13, he 1/6, autodestrukcja 1/2] - dobra klasa

Komandos [1/1 kosa, 1/7 deagle, bh] - dobra klasa

Kucacz [m3 1/4-5 +350-690dmg, 1/7 deagle, 30% niewidki jak kuca] - dobra klasa

Psychol [m4 1/11, he 1/4, 2 skoki] - dobra klasa, ale można dodać mu jakiś pistolet np usp 1/10

Radarowiec [Famas 3% inty, 30% szybszy reload, p228 1/14, radar] - mocno średnia, proponuję zwiększenie % dmg na famasie i p228 1/9 (broń ma 13 pocisków więce 1/14 jest stanowczo za słabe)

Sadistic [xm1014 1/9 +400dmg, p228 1/10, 2 rakiety] - op klasa ze względu na ogromny dmg z rakiet; wydaje mi się, że usunięcie jednej rakiety nie zepsuje jej ale zbalansuje na tle reszty.

Snajper [awp 1/1, deagle 1/7, niewidka jak kuca w miejscu] - dobra klasa, ale można dodać mu 2 skoki aby była trochę bardziej mobilna.

Strzelec Wyborowy [ak47 +780dmg, elite 1/20, 2 skoki] - niegrywalna 780 dmg z ak47 wymaga 33 trafień w wroga z max hp (około 25k), proponował bym zmienić to na 1/12-15 +400dmg, elite na 1/15

Szpieg [m4 +420dmg, usp/glock 1/14, resp u wroga 1/8, ubranie wroga] - niegrywalna 420 dmg z m4  wymaga 60 trafień w wroga z max hp, proponował bym zmienić to na 1/12-15 +400dmg, usp/glock na 1/10

Wsparcie strzeleckie [1/2 scout, tmp 250dmg, dodatkowy skok] - dobra klasa, ale tmp można zmienić na 1/15, 250dmg to jest śmieszna wartość (100 trafień aby zabić wroga z max hp...)

 

Saper (15k) [p90 3% inty, 2 miny, widzi miny, 1500hp za killa] - dobra klasa

Pulkownik (25k) [aug i p228 4% inty, 1500hp za killa, 1/4 na odrodzenie sie] - mocno średnia, proponuję wywalenie % z inty i zamiana tego na 1/10 z auga i p228 + magazynek za killa

Zdrajca (35k) [ak47 +620 dmg, 1/7 w plecy, 1/4-6 na resp u wroga, widzi niewidzialnych, ubranie wroga] - niegrywalna klasa wymagająca sporego czasu aby wbić 35k lvl a jest najsłabszą z dostępnych klas, jedyna szansa na killa to gdy strzela się go w plecy albo gracz ma niski poziom, 

Tutaj proponuję zrobienie z niego coś w rodzaju Plutonowego (ze starego coda) z kilkoma elementami zdrajcy:  [awp 1/1, ak 1/13, 2 skoki, 1/4-6 na resp u wroga, widzi niewidzialnych]

 

Hunter (Premium) [scout 1/1, deagle  1/6-8  1/0 (po prostu nie działa), radar, 2 skoki] - mocno średnia, sama w sobie jest kiepska, jedyne co ją ratuje to umiejętność gry z scouta,

proponuję dać mu jakąś drugą broń np tmp 1/10 + widzenie niewidek a wywalić radar, dużo graczy płacze że ta klasa daje "wh" dzięki temu że posiada radar, trudno się z tym nie zgodzić, sam gram tą klasą i dzięki temu zawsze wiem gdzie są wrogowie. oraz gdy gracz ma huntera to z automatu wszelkie podejrzenia o wh spadają na radar.

Legionista (Premium) [m4 3.5-3.8% od inty + 500dmg, 1/6 na kryta, 5 min, widzi miny] - dobra klasa

Marszałek (Premium) [ak47 1/9 deagle 1/8, 2 skoki, 3 sekundy nieśmiertelności, magazynek za fraga, he 1/2]  dobra klasa, ale ta nieśmiertelnośc jest zbyt op, zmienił bym to na 3 sekundy można zabić tylko w głowę.

Skrytobojca (Premium) [MAC-10 +700dmg, elite 1/10,  1/5 na killa w plecy, niewidka do wykonaniu strzału, odawnia się co 10s] - mocno średnia, była nerfiona tyle razy a w porównaniu do reszty premek jest jedną ze słabszych, proponuję zmiane mac-10 na 4% z inty + 700dmg, elite 1/7-10.

Straznik (Premium) [Famas 1/10, deagle 1/7, widzi miny i niewidzialnych, 1/6 na odbicie dmg w plecy] - mocno średnia, proponuję zmiene famas 1/10 na losowe 1/8-10, dodanie 2 rakiet, wtedy klasa będzie bardziej wyrównana na tle reszty premek.

 

Są to moje propozycje, zachęcam wszystkich graczy, adminów do wypowiedzenia się oraz zaproponowania czegoś od siebie.

@Jasiek5566 @Woodsman @Estarossa @Hastu @PoRuCzNiK @Kasztanowy @wyklety09 @Killer Man @VisTeR.'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak praktycznie same dzieci grają co nie mają o niczym pojęcia to co ty się dziwisz? Każda klasa jest dobra z dobrym prekiem ale dzieci tego nie rozumieją i wychodzą grać w jakiegoś Fortnite 

Dla mnie to tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 @p$ilent Jeżeli chodzi o zmiany to tak jak @PoRuCzNiK  napisał chwilkę bym poczekał 

@Estarossa Zgadzam się czasem i zwyzywają i dopiero pójdą haha

A co do tego żeby trochę wyrównać klasy to jak najbardziej ale tylko te podstawowe tak aby były grywalne

A co do Premium klas to jak na każdym serwerze zawsze muszą być lepsze na tym gra polega ;)

Ale pomysł jak najbardziej jestem za ale lepiej trochę poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, Killer Man napisał:

 @p$ilent Jeżeli chodzi o zmiany to tak jak @PoRuCzNiK  napisał chwilkę bym poczekał 

@Estarossa Zgadzam się czasem i zwyzywają i dopiero pójdą haha

A co do tego żeby trochę wyrównać klasy to jak najbardziej ale tylko te podstawowe tak aby były grywalne

A co do Premium klas to jak na każdym serwerze zawsze muszą być lepsze na tym gra polega ;)

Ale pomysł jak najbardziej jestem za ale lepiej trochę poczekać

Znaczy to, że jeśli miało by dojść do zmian to nie teraz ale po resecie, co do balansu premek to proponuje poprawienie (buffa) 2 klasom (skrytobojca i strażnika),

a ze zwykłych klas jest tylko 4 grywalne (snajper, psychol, sadistic, bombardier) a cała reszta jest totalnie słaba (względem tych właśnie klas).

a są jeszcze klasy od lvl, z których najlepszą jest... ta od 15k lvl, gdzie klasa za 35k jest niegrywalna....

Edytowane przez p$ilent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozpisałeś co jest do zmiany ale z wypowiedzi  z całego tematu widzę głownie tylko twoją opinie w klasach co byś zmienił od reszty nie potrafię tego wywnioskować więc nie potrafię ocenić czy wyjdzie to na dobre czy na złe. Poprosił bym od dokładniejszą opinie na temat zmian graczy i adminów a nie tylko że mają coś zrobić.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest cod mod, 5 10 lat temu była jedna paczka nieedytowana i full serwery były ,teraz zmieniając pół paczki klas myślisz że będzie lepiej? NIE nie będzie lepiej tylko za jakiś czas znowu trzeba będzie którąś klasę poprawić osłabić i tak w kółko !!!! Jest paczka to się jej trzeba trzymać edytowanie jej jest debilnym pomysłem zwłaszcza teraz jak już spadło zainteresowanie na cod mod a zwiększyło się na ff onlydd , i fakt że już nie ma tylu graczy co kiedyś, w cs większością są dzieci ok 12 lat i nic już z tym nie zrobi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, Estarossa napisał:

To jest cod mod, 5 10 lat temu była jedna paczka nieedytowana i full serwery były ,teraz zmieniając pół paczki klas myślisz że będzie lepiej? NIE nie będzie lepiej tylko za jakiś czas znowu trzeba będzie którąś klasę poprawić osłabić i tak w kółko !!!! Jest paczka to się jej trzeba trzymać edytowanie jej jest debilnym pomysłem zwłaszcza teraz jak już spadło zainteresowanie na cod mod a zwiększyło się na ff onlydd , i fakt że już nie ma tylu graczy co kiedyś, w cs większością są dzieci ok 12 lat i nic już z tym nie zrobi 

Pytam się o zdanie na temat. Dla mnie tylko lepiej bo roboty se oszczędzę. Nie ma sensu się drzeć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dre się, wyrażam swoją opinię, ale z doświadczenia po prostu wiem że takie zmienianie klas nie rozwiąże problemów bo to nie klasy są problemem a gracze ... 

Każdą klase która silent wymienił można ( przynajmniej ja ) grać na poziomie premek, zapytacie ale jakim cudem? Powaliło mnie ? A ja już wam mówię że nie, nie powaliło mnie wystarczy trochę cierpliwości i szczęścia żeby ze sklepu wyleciał scouter/anihilacja/ lub inna broń z szansą na zabicie ...  Tylko szkoda że niektórzy tego nie wiedzą/nie rozumieją i chcą bez wysiłku mieć wszystko na tacy

Edytowane przez Estarossa
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...