Skocz do zawartości
zyga16

 odrzucone podanie zyga16

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: zyga16
Wiek:31
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem na multihead de_dust2_2 nie pamiętam ile
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5/10
Staż w CS-sie: 15 lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Jestem tu już tyle lat. Nick moj jest kojarzony z chamem i prostakiem coś co lubię bo prawie nikt mnie nie zna. Ostatnie braki adminów powodują ,że serce mi krwawi jak ten serwer jest doprowadzany do piachu. Po co mi ta ranga ? Tylko po to ,żebym mógł wywalić dziada jakiegoś co niszczy ten serwer. Tak wiem ,że to podanie zostanie odrzucone bo nikomu nie zależy na ludziach na ktorych ten serwer opiera ale jak to mówia papier wszystko przyjmie.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zalezy od humoru raz wiecej raz mniej
Kontakt: steam komp_11
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/zyga16/145.239.19.217:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz strach cokolwiek napisać i odpowiednio uargumentować swoją wypowiedź bo zaraz wkroczą osoby, które myślą , że jak wsparły serwer to są ponad prawami i wszystko się im należy... a nawet więcej niż wszystko ;)   Do rzeczy. Brak kultury, prowokowanie graczy,porywczość, niestosowanie się do regulaminu a w momencie upomnienia czy kicka atakowanie adminów. Jesteśmy na nie bo.... " zyga16 : bo serwer jest zwalony". Więc w sumie na takim Ci admin nie będzie potrzebny ;) Z góry dziękujemy za puchary przegrywu <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...