Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ***Destro***
Wiek: 27
Doświadczenie (w byciu adminem): bylem adminem na kilku serwerach cod mod, opiekunem serwera przez jakies 2-3 lata na upadlej sieci (nie bede reklamowal) @elo elo 350 był wtedy pod moimi skrzydłami, może potwierdzić jeśli będzie trzeba. Nie było ze mną żadnych problemów.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8
Staż w CS-sie: 13 lat
Steam / NonSteam: oczywiscie steam
Dlaczego Ty: a dlaczego nie ja? Bylem adminem, znam sie na rzeczy. Pomoge obecnemu adminowi  bo duzo odpalonych graczy jest i ciagle trzeba zglaszac na forum. Zawsze przyda sie dodatkowa para rak do pomocy. Wiem, ze GT slabe ale staram sie grac dzien w dzien przynajmniej ta godzine dziennie
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zalezy. moge i pol dnia grac jesli nie mam nic do roboty. od 2h wzwyz
Kontakt: pw, steam, telegram, mooge zalozyc gg jesli bedzie potrzebne
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/***Destro***/145.239.16.112:27015/

Edytowane przez alonzo31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK.

Jaki dobry admin by nie był, sam nie ogarnie serwera 24/7 i potrzeba ich więcej na obecny moment.

+ Wiek, ogarnięty chłop, wie "co jest pięć"

+ Doświadczenie, był opiekunem, więc adminowanie to pikuś

+ Staż, znajomość AMXX, Steam (łatwość kontaktu)

+ GT nie jest wcale słabe. Obecny samotny admin ma gorsze (chyba) :meksy: [Nie umując nikomu]

Nielicznym osobom zależy chyba na tym CODZIE. Mam nadzieję, że Cię przyjmą i nie będziesz musiał czekać 2-3 tygodnie.

 

 

Ps. Żeby ktoś sobie nie pomyślał, że wypowiadam się w podaniu dotyczącego serwera, na którym nie gram - To tak nie jest.

Moje GT z CODA 200 - https://www.gametracker.com/player/[Pif-Paf]~~RyBsoN~~/145.239.16.112:27015/

Edytowane przez xRyBsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...