Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mr. Amb(r)ozja
Wiek: 30 lat 
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore zwłaszcza ze tutaj juz byłem Adminem ... nie raz xd:) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie:  13 lat 
Steam / NonSteam:  Steam 
Dlaczego Ty: Jakiś czas temu składałem już podanie na admina, niestety zostało odrzucone. Z racji, że sporo osób mnie tutaj zna, dobrze wiedzą, że tak łatwo się nie poddaje i składam podanie ponownie. Myślę, że jako admin nie raz pokazałem, że znam się na tej robocie. Sporo osób pod ostatnim podaniem wypowiedziało się pozytywnie, więc świadczy to tylko o tym, iż nadaję się na admina. Tak czy inaczej chętnie zobaczę, jak ludzie wypowiedzą się pod tym podaniem ponownie. Opiekunowie prosze o konkrety dlaczego jestescie na Nie :) troszkę wyrozumiałości :) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Róznie na pewno godzinki bedą wyrobione a ja postaram sie być codziennie na serwerze 
Kontakt: https://steamcommunity.com/id/yorgus121
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Mr. Amb(r)ozja/145.239.19.217:27015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jestem na TAK ;)

Pod ostatnim podaniem wyjaśniłam czemu, ale tu też chętnie dodam coś od siebie ;) Zawsze komunikatywny, wesoły, zna się na tym co robi. Kiedy był adminem nie było sytuacji gdy gralam na serwerze żeby robił coś nie tak. Zawsze reagował tak jak należy. Więc myślę, że powinien dostać tą szanse i pokazać, że nadaje się do tego.  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne że jestem na tak !!!

Są ogromne braki ale "Góra" jakoś tego nie widzi ?‍♀️ 

Było by bardzo dziwne gdyby tym razem został odrzucony bez *konkretów* tym bardziej że z 3 osoby były na Nie ???tylko dlatego że były negatywnie nastawione na jego osobę , nie wspominając o złośliwych komentarzach (jak w przedszkolu , dziecinada ?) Więc mam rozumieć że zdanie reszty tzn adminów i graczy się nie liczy ?Bo chyba zapominacie że serv jest dla graczy ! 

Powodzenia  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak 

Bardzo pozytywna osoba, znająca się na rzeczy z kulturą i pozytywnym nastawieniem. Nie rozumiem dla czego jego podania są odrzucane skoro na serwerze poza poland 022 cholo i egzekutora to nikogo z adminów nie widać jeszcze dosyć często gra Kuba ale widać gołym okiem że brakuje Adminow na serwerze więc nie spinajcie majtek o przeszłość i jakieś stare konkursy bo to nie przedszkole. Dbajcie o ten serwer bo ludzie pojda gdzie indziej. Jak powiedzial Jezus kazdemu nalezy sie kolejna szansa, jeżeli będziecie żyć tylko przeszłością to i serwer stanie się przeszły. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...