Skocz do zawartości
terrorystaa

Terrorysta admin BACKK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Analny Terrorysta
Wiek: 20 lat
Doświadczenie (w byciu adminem):   No jest coś takiego, miałem swój serwer i bywałem adminem, serwer nazywał się cs-rarka, byłem adminem również tutaj, wydaje mi sie, że jednym z najbardziej obiektywnych i aktywnych pod względem banów za czity. Z wcześniejszej funkcji admina musiałem zrezygnować, gdyż pracowałem dużo :)


Znajomość AMXX (W skali 1-10):    Znajomość jest ale zawsze coś sie przypomni 9

Staż w CS-sie: Podchodzi pod 7lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Mało adminów to po 1, po 2 rano zdarzają sie czity, a nie widzę adminów w godzinach porannych na serwerze, po 3, potrafie rozpoznać każdego czita, zauwazyć kazde przewinienie, czytam i od razu sprawdzam u@, przydam się

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od dnia, na pewno wyrabiam więcej, niż regulamin karze na tydzień, a dziennie myślę, że jakoś 2h+ jest
Kontakt:

-steam: 13apostol1

-TS3

-Forum ------> Z poprzednim kontem coś mi się stało, więc musiałem stworzyć to(nowe), aktualne

- gg choć rzadko używam 

- skype - oglazik1 

- mail- [email protected]

- telefon to podać moge s@ 

 

game tracker : http://www.gametrack...2.40.110:27008/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem,że rano są admini bo sam czasem wbijam (nie to że często :D ) ale wiem ,że Marta jest i chyba Master ale nie pamiętam.

 

Ale i tak jestem na TAK , ponieważ każda pomoc się przyda i :

 

-posiadasz steam

 

-doświadczenie

 

-wiek

 

-GT się zgadza

 

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...