Skocz do zawartości
logiś

Dramat w wykonaniu opiekuna jaila.

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz turniejowy na multi-head pomiedzy dwoma druzynami, jednej druzynie z powodu przegranej puszczaja nerwy..

 

bez komentarza :)

 

 

 

 

 

bez-tytu-u.png

 

 

 

 

 

hazard nie chciałem o tym pisać, lecz na sb ma do mnie pretensje i pisze mi, żebym zważał na słowa :)

 

ps umiescilem to w dziale humor :)

 

w jaki sposob to na sb napisales to widzialo kilka osob i postanowilo dac Ci bana, ktory byl sluszny :) 

 

moj post jest tutaj ze wzgledu na to co mi pisales na sb

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 byliśmy sprowokowani

 

Po 2 Jesteś żałosny oczerniając mnie na forum przy wszystkich, że nie mam kultury

 

Po 3 Nie jestes moim przełożonym, rodzicem czy autorytetem by zwracać mi na to uwage

 

Po 4 fakt faktem słowa były użyte skąd wiesz, ze nie w żartach ?

 

Po 5 Ja zbieram kary nie obrażając Cie nawet a sam oczerniając mnie dalej się panoszysz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam przyznam że cała spina się zaczęła prze ze mnie ponieważ wbiłem na serwer nie proszony,i jeszcze dodam że to się nie działo na żadnym z serwerów z siecii tylko na serwerze klanowym wię nie wiem po co to wgl wstawiałeś, każdy ma swoje nerwy i każdy ma prawo do błędu więc idiotyzm że tak za przeproszeniem powiem jak by co biorę wszystko na siebie ponieważ wszystko się stało prze ze mnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja zacząłem spine ? Kto po turnieju mnie oczernił na forum ?? Potem Ci napisałem prawdę, ze Ty nie jesteś od tego (nie obrażając Cię + zgarnąłem bana na 24h na shoutboxa a Ty dalej święta krowa :) ). Wstaw to jeszcze na fb i sobie zrób dobrze bo jest to żałosne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spina powinna być zakończona na pw. 

 

Knopcio, jak na Opiekuna staraj się trzymać nerwy, bo tak nie przystaje. Jako że to taka powiedzmy luźna sprawa muszę Cie upomnieć.

 

 

 

Zamykam temat, by nie robić spamu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...