Skocz do zawartości
FUHRER

 zaakceptowane [REDAKTOR] a spróbujmy... ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę to podanie, bo nie ma osoby odpowiedzialnej za redakcje i troszkę gazetka ucichła. 

Imię: Mikołaj
Wiek: 25
Staż na forum: 16 września ubiegłego roku rejestracja. Dopiero z czasem zacząłem częściej zaglądać na forum.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: xD w czasach "gimbazy" zajmowałem się gazetką szkolną.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Ciężko określić, ale daje sobie takie mocne 7,5/10
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Dość sporo. Niedługo wracam do swojej pracy, więc tego czasu będzie jeszcze więcej *głównie w weekendy* na publikacje.
Napisz coś o sobie:

Pochodzę z Koła *Województwo Wielkopolskie* aktualnie jestem na zwolnieniu (l4), ale na co dzień jestem kierowcą zawodowym. W wolnym czasie lubię pograć na naszym "mirku", posłuchać muzyki *głównie TECHNO* albo poczytać książki o tematyce gangsterskiej. Lubię alkohol, podróżowanie oraz wypady na festiwale muzyczne, typu: Sunrise Festiwal, czy HH Festiwal. Jestem młodym :D chłopakiem, który lubi "poszaleć".
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Wywiad wstawie jutro, albo we wtorek. Dzisiaj mogę Was zaprosić do tego tematu: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...