Skocz do zawartości
elwisek

 odrzucone [Support Admin] NICK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: elwis
Wiek: 20 lat
Link do BanID:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:466314957
CS 1.6/CS:GO
*:  cs 1.6


Ile czasu dziennie spędzasz na forum:

ogólnie dopiero się zalogowałem ale ogólnikowo będzie to jakieś dziennie z 3-4 godziny
Coś o sobie: mam 20 lat , ostatni rok nauki , w counter strike 1.6 gram od jakiegoś 13 roku życia , cs 1.6 jest moją ulubioną grą jakby się dało spędzałbym nad nią 24/7 ale wiadomo że jest też coś takiego jak życie prywatne i nie zawsze jest możliwość aby być dostępnym bądź spędzać całe dnie na serwerze , moim małym skrytym marzeniem było zostać kiedyś adminem serwera w cs 1.6, nie mówi się o takich marzeniach bo w dzisiejszych czasach ludzie cię normalnie wyśmieją 


Doświadczenie:

Doświadczenie mam małe nie będę oszukiwał ale jak to mówią jeśli nie spróbujesz raz , później będziesz żałować
Dlaczego Ty: ogólnikowo ni ewiem dlaczego ja , na jednym z waszych serwerów gram już jakiś czas , często bywało tak że gracze z którymi gram często narzekają na graczstwierdziłem że warto próbować czegoś nowego w życiu , wiadomo że początkowo zawsze jest ciężko ale jak to mówią Spróbuj a nie pożałujesz, 

*Można wybrać to i to*ą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...