Skocz do zawartości
viN'

Odwołanie od bana viN'

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: viN'

 

Godzina, data zdarzenia: ~23:20, 01.04.16

 

Mapa: d2

 

STEAM_ID / IP: 0:0:18365810

 

 

 

 

Uzasadnienie:

 

Cóż mogę tutaj napisać. Ban jak najbardziej słuszny, gdzieś tam mój sid widnieje w czeluściach AC, na dole macie link do niego. No, ale co do samego bana, dla mnie nie jest zbyt poważny, nigdy nie używałem żadnych cheatów, czy nielegalnych wspomagaczy. Zresztą, całe zajście macie opisane w odwołaniu na AC. Ban z mixa, a dodatkowo z przerwy w mixie... No, ale uderzając już w sedno sprawy, tak jak pisałem na początku, ban jest słuszny, jednakże chciałem po prostu poprosić o ub, ze względu na niską szkodliwość mojego czynu.

 

 

 

Piszę to odwołanie, bo lubię przyjść po pracy i u was pograć, a nie chce kupować nowego steama ze względu na jakaś tam pierdołę, która była dwa lata temu... Gdyby to był inny serwer to bym sobie nie zawracał tym głowy, jednakże jest to jeden z nielicznych serwerów, które odwiedzam regularnie i fajne jest to, że zawsze jest z kim pograć. Nawet myślałem o wykupieniu sobie konta VIP. 

 

 

 

Tak, więc ładnie proszę o rozpatrzenie mojego odwołania i spojrzenie na mnie 'ludzkim' okiem. Jeżeli moja prośba jest nie do spełnienia to jak najbardziej to rozumiem, ale czasami po prostu warto spróbować :).

 

 

 

 

 

Pozdrawiam, viN'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

// http://www.anticheat.pl/zgloszenie,18171

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Busz przepraszam, a od kiedy na naszej sieci dostaje się bany za AC?

 

 

 

Nasza sieć z nimi nie współpracuje, z tego co mi wiadomo.

 

 

 

 

 

Jesteś nowym adminem, tak więc pamiętaj na przyszłość za BL I AC, nie banujemy. Tylko za Vac Bana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że bana można od razu zdjąć, z AC nie współpracujemy, nie mówiąc już sporych wątpliwościach, które budzi ten projekt.

 

 

 

Natomiast tak czy siak admin musi się tutaj "wyspowiadać". Jedyne bany z banid.pl jakie uznajemy to tylko i wyłącznie ban VAC.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry!

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...