Skocz do zawartości
Vanir.!

Podanie Vanir

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Vanir.!

Wiek:16

Doświadczenie (w byciu adminem):Mialem na paru serverach admina i szlo bardzo dobrze 0 skarg gracze doceniali to

Znajomość AMXX (W skali 1-10):6/10

Staż w CS-sie:7 lat z lekkimi przerwami

Steam / NonSteam:STEAM

Dlaczego Ty:Gram na tym serverze troche i nieraz gdy wchodze na server jest małę zamieszanie gdy nie ma admina, ludzie sie obrazaja,lataja cheaty rano jak i w nocy mam nadzieje ze sie przyda admin który gra w godzinach porannych jak i nocnych 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:7-8h

Kontakt:Vanir.! Na Steam.

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=Vanir

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na duze NIE.

 

 

 

Sorry Barq03 ale znasz wogole kolege Vanira? Jesli tak to pewnie z reala (i tym bardziej go to skresla bo kolesiostwa takiego to ja nie uznaje) bo na serwie FFA to nie grasz. To ze tutaj napisze ze ma jakis staz itp to nie jest zaden wyznacznik do admina, bo nawet psychopata moze sobie napisac krotka zmyslona historie.

 

 

 

Widze go na serwerze czesto i nie uzwazam ze jest odpowiedzialna osoba, spamuje u@ pierdolami "oj Ty zabiles mnie", podlizuje sie do osob ktore maja admina tylko pewnie po ze sklada podanie, zreszta nie tylko ja to zauwazylem.

 

 

Co to wogole 7-8h poswiecasz na csa? Gametracker pokazuje srednia jakies 2h co i tak jest dobrym wynikiem, kto normalny gra 8h w gre, przykolorowales troche i tutaj.

 

 

 

Fajnie ze zaczynales jako 9 latek grac w csa... mysle ze to wystarczy jako argumenty na NIE.

 

 

 

Kolejna sprawa wg mojej opini aktualnie mamy dobra obstawe adminow na serwerze, bardzo rzadko zdarza sie sytuacja ze nie ma nikogo. Warto by zrobic rewizje dotychczasowych adminow bo niektorych aktywnosc jest wrecz zerowa (ale to juz dziewczyn naszych sprawa).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czlowieku to bylo kiedy.. bylem po pijaku ta? wiec co ty wiesz... nie znasz mojej historii to nie oceniaj... a ten wyzej co dał opinie to nie jest moj kolega po 1 a po 2  jestes slepy mało grasz na serverze to nie moja wina dziekuje dobranoc twoja opinia mnie mało obchodzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja opinia kolego nie byla dla Ciebie, nie wiem czy wiesz jak to dziala ale tutaj wypowiadaja sie admini glosujac, wiec Ciebie to nie musi wcale interesowac, dwa wchodzisz tutaj skladasz podanie i pyskujesz bo ktos powiedzial nie? 

 

 

Najebany wchodzisz na serwer i robisz wioche i chcesz byc adminem? Udowodniles tym postem ze temat nalezy jak najszybciej zamknac, a za takie pyskowki jestes na cenzurowanym u mnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czy ja pyskuje? Kolego...  Wioche... Czasem mi odbija wiec wybacz... a to ze dałes mi NIE. to ja to przyjmuje tak? wiec po co ten temat wogóle najlepiej bedzie jak oboje zakonczymy ten temat i tyle tak? dziekuje dobranoc...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jest tak jak mówi kolega semper ;), odkąd wiesz kto ma adma itd zacząłeś się podlizywać i ogólem spamic do adminów, ja osobiście tego nie lubie. Dobra zgłaszasz kto tam ma cheaty itd ale co z tego? Przeważnie na serwerze jest nas 3 i to wiadomo kto, czasem zdaży się że nas jest 5-7 adminów, to każdy wie co ma robić, i tutaj popieram SEMPER FIDELIS że mamy dobrą obstawe na serwerze.

 

 

 

ja jestem na NIE, ponieważ nawet Cie nie znam a Ty mnie uznajesz za przyjaciela bo jestem tylko adminem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o zaprzestanie dyskusji bo do niczego ona nie prowadzi :) po 1. Skoro kolego po pijaku nie wiesz co robisz to jaką mam pewność, że nie wejdziesz sobie i nie zbanujesz mi całego serwera? po 2. Opinia adminów jest dla mnie bardzo ważna ( w tym sempera), bo jeśli nie masz z nimi dobrego kontaktu to raczej słabo abyś dołączył do naszego grona. po 3. owszem może sporo widzę Cię na serwerze, lecz w ogóle Cię nie znam.  Na ten czas podanie odrzucam, ochłoń trochę , daj się poznać z lepszej strony bo widzę, że na razie nie zapunktowałeś :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...