Skocz do zawartości

  MaNiuS

  Użytkownik

  O MaNiuS

  • Ranga
   Początkujący
  • Urodziny 23.12.1997
  1. MaNiuS

   Nick: MaNiu Data: Od dzis do (czas nieokreślony) Powód: sprawy rodzinne (wyjazd za granice)
  2. MaNiuS

   ogarnięty typcio, widuje Cie na serwerze, znam Cie tak średniawo, ale odemnie masz TAK ;3
  3. MaNiuS

   jest tak jak mówi kolega semper , odkąd wiesz kto ma adma itd zacząłeś się podlizywać i ogólem spamic do adminów, ja osobiście tego nie lubie. Dobra zgłaszasz kto tam ma cheaty itd ale co z tego? Przeważnie na serwerze jest nas 3 i to wiadomo kto, czasem zdaży się że nas jest 5-7 adminów, to każdy wie co ma robić, i tutaj popieram SEMPER FIDELIS że mamy dobrą obstawe na serwerze. ja jestem na NIE, ponieważ nawet Cie nie znam a Ty mnie uznajesz za przyjaciela bo jestem tylko adminem..
  4. a Twoje już dawno ma Angela :3
  5. akurat od popka RS się udał, te rapsy co dał Vanir, sa cięzko gdziekolwiek skrócić - Macie rsy które przedchwilą skończyłem http://www.speedyshare.com/a9JYb/Roundsound-MaNiu-S.rar (moje + vanira pare nut)
  6. oj tam, różowy też może być :3
  7. [align=center]UWAGA! [/align] [align=center](temat jest przeznaczony do podawiania piosenek, które chcecie usłyszeć na serwerze, więc podawajcie nazwy) [/align]
  8. MaNiuS

   prawdopodobnie mapa będzie zmieniana na innego ratsa, ale to decyzja należy do Opiekunów serwera
  9. MaNiuS

   Dokładnie Lyu :3, oni by grali tylko dd2 inf i nie wiadomo co, przecież te mapki sie nudzą jak się je cochwile gra a tak to jest urozmaicone to, ale im dogodzić to nie wiem co byśmy musieli zrobić ..
  10. MaNiuS

   Proponuje dodać dwie mniejsze mapki do dyspozycji admina, takich jak aim_crazyjump - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2537/ 35hp_2 - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/119/ + de_rats4_final - http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1689/ (zamiast de_rats1337, ale według mnie nie trzeba jej usuwać)
  11. Nick: MaNiu Wiek: 18 Doświadczenie (w byciu adminem): miałem kiedyś swój serwer, ale to dawno dawno temu z jakieś 6-7 lat Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 Staż w CS-sie: 10 lat Steam / NonSteam: steam Dlaczego Ty: jestem osobą komunikatywną i zabawną, rozbawiam ludzi na serwerze, jak również pomagam opiekunom w sprawach rs'ow czy tam mapek, mam dobry kontakt z graczami jak i adminami, których widuje na serwerze Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: teraz troszke mniej niż wcześniej wiecie (szkoła,praktyki) tak 1-2h, wsumie zależy też od chęci i zmęczenia czy mi sie coś chce. Kontakt: steam/fb/tel Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/MaNiu%5BS%5D/80.72.40.110:27026/
  12. MaNiuS

   (nie jestem adminem) Ale myślę że można dać mu szanse gdyż: -jest aktywny -ogarnięty (więcej przez mikro ^^)
  13. Witam, chciałbym zaproponować abyśmy jako wszyscy obecni na sieci Multi-head zorganizowali zjazdy spotkań, czyli że organizujemy gdzie o której godzinie i byśmy wszyscy się zebrali spotkali, popili, pojedli, poznali na żywo, takie zjazdy byśmy mogli organizować raz na miesiąc albo na dwa .
  14. MaNiuS

   @Refresh
  ×