Skocz do zawartości
Gromus

 zamknięty Pora ruszyć ten 401

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sprawa wprowadzenie komendy /freelvl 

Która da powiedzmy 30/40% od najwyższego lvl'a na serwerze bo nowi gracze to nie mają szans na początku i tylko jest płacz po czym wychodzą.

 

Zrobienie jakiejś zbiórki na reklamę tego 401 bo to jest porażka jak musze cały czas się bić z tymi samymi chłopami 1vs1.

Danie możliwości kupienia monet za PLN zawsze dodatkowa kasa na serwer tak samo zwiększyć koszt premek bo za tanio jest :) 

Dodanie do vipa skoku wiem że był, ale to lepiej naprawić a nie usunęliście go bo się bugował.

Zrobienie w końcu że jak używasz spadochron pod (E) brak możliwości użycia: miny, apteczki, pułapki 

No i najważniejsze usunąć z regulaminu ten punkt :))) 

24. Sgs jest zabronione *ban tydzień*

 

I kolejna sprawa dlaczego opiekunowie serwera nie mogą sprzedać premki/vipa

Po co ten opiekun jak ona ma taki sam dostęp do AMXX co zwykł admin. jedyne co może zrobić to dodać admina i to tyle :) 

@aquax @Born poproszę o wytłumaczenie

 

@Born

Nie dodam freelvl bo znajdzie się osoba, która będzie to bugować - więcej było płaczu od tego pluginu niż pożytku. 

Źle napisany plugin na 1s2k działało normalnie i nie było żadnych problemów lepszych techników ogarnąć i tyle ;)

Nie da się tego zrobić, również bodajże to pisałem. Jest ustalenie na ten sam klawisz.

Jak się nie da? prędzej bym powiedział że się nie chce za to ruszyć nikomu

 

A co do reklam to dajcie jakąś zbiórkę na reklamę 400 bo wpłacę na forum to i tak na to nie pójdzie tak samo kasa z premek vipa powinna iść na reklame/ utrzymanie serwera

@Born jakiś tam wkład w serwer masz,ale wydaje mi się że często wam się nie chce bo mówicie tego się nie da zrobić 

co do używaniu min w locie wystarczy plugin, że podczas lotu nic się nie używa  musisz stać w miejscu aby użyć danej umiejętności/perku 

Co do reklamy ja nie widzę żebyście wy jako h@ starali się jakoś bardziej

Edytowane przez Gromus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to powiedzmy trak:

+ Freelvl jak najbardziej na tak tylko jest jeden wielki problem nie ma tutaj zadnego technika ktoery na bierzaco by sie tym zajal 

+ wplyw z premek przeznaczyc na reklame

- nie kazdy ma kase i nie oplaca sie zwiekszanie oplat za premki oraz kupowanie monet za pln

- bylo cos takiego i niektore klasy sa zbyt op 

+ jestem ze ale nada ltechnik potrzebny od zaraz 

- regulamin jest dobrze napisany jak dla mnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dodam freelvl bo znajdzie się osoba, która będzie to bugować - więcej było płaczu od tego pluginu niż pożytku.

Tak jak powiedziałem już we wcześniejszym temacie - chcesz to płać, nie to nie. Podejście godne podziwu. Na co mi takie zbędne gadanie, gdzie to wszystko ustala @aquax, bo to jego.

Z monetami zobaczymy, bo dopiero jest to świeższa sprawa 

Nie da się tego zrobić, również bodajże to pisałem. Jest ustalenie na ten sam klawisz.

Co do sgs'ów bym odpowiedział brzydko - nie ma takiej opcji

A co do pytania o premki - opiekun serwera to nie jego właściciel, uprawnienia rozdzielamy według naszej polityki i więcej tłumaczyć nie muszę :)

 

+ skok tez zbędna sprawa

 

//

Szkoda, że ten serwer już nie funkcjonuje - a plugin był identyczny

Tak nie chce mi się robić, nie masz pojęcia jaki wkład jest aktualny i mi coś mówisz w ten sposób :D

Tym bardziej nie będę wymuszał klawiszy graczom, gdzie tego nie mam prawa robić

Niewiedza to nie jest argumentacja @Gromus

//

 

Widzę, że na wszystko masz argument - jesteś dość świeży z pewnymi kwestiami tutaj i ja to rozumiem jak najbardziej. Jednak pamiętaj, że jesteśmy ludźmi robiącymi 4FUN i nie na przekór komukolwiek. Tym bardziej powinieneś być świadomy, że serwery 1.6 stoją słabo, a kwestią podbijającą normę zależy nie tylko od reklamy a stałości graczy serwera. Wielu woli uciekać niż mieć doczynienia z wieloma tzw. "spoceńcami" zakorzenionymi tutaj, a też nie będę nikomu zabraniał grać, a jedynie mógłbym prosić. Propozycje Twoje są zbędne, regulaminowo stoimy podobnie jak na każdym serwerze naszej sieci. Kwestia reklamy stoi pod znakiem zapytania, oczywiście można zorganizować zbiórkę i porozmawiam z @aquaxem o tym, jednakowoż sądzę o tym pesymistycznie. Główna pula graczy zależy od stałości i systematyczności, gdzie po GT można zobaczyć i dobre wyniki po moich ostatnich zmianach. Czy wypowie się o tym właściciel - nie wiem. Zobaczycie z resztą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Born bez urazy ale te wszystkie serwery opadają bo nic nie robicie każdemu tylko o kasę chodzi a wy jako opiekunowie itp macie wyjebane na serwery wy myślicie że ktoś inny będzie za was pracował ? aquax pisze do niego to ma wyjebane rozumiem wszystko ale bez jaj jakieś zbiórki itp to tak by kasę zdobyć ale k***a żeby reklamować serwery to nikogo nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...