Skocz do zawartości

Odwołanie za GEORGE ORWELL WAS RIGHT -> Zawsze wygrywa MichaSiu :D


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: GEORGE ORWELL WAS RIGHT

 

Godzina, data zdarzenia: Teraz :D

 

Mapa: de_dust2

 

Serwer: Multi-Head.pl [DD2+DM][/shop] ^ 1shot1kill.pl

 

Link do demka: http://www1.zippyshare.com/v/UbjFrJFK/file.html

 

 

STEAM_ID/IP cheat'era: STEAM_2:0:1958009531 --> Śmiszny NS

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Wybierzcie sobie, czy chcecie oglądać pod kątem WH czy AB :P

 

 

 

 15:24

- ciekawe ze na dalszych akcjach tam nie patrza

15:43

- CELOWNIK DRZY

16:13

- Fajne Pre - pozniej tez tu nie bije

16:20

- pieknie celowniczek tak plynnie :)

16:50

- co ten celownik tak śmisznie? :)

17:08

- nic wiecej nie rozpisuje bo ten smieszny AIM jest tak widoczny, że to aż szkoda przeglądać :D

 

 

Tam dalej macie pare akcji jak sobie idealnie na modelik wyjeżdża i takie tam :)

 

Miłego oglądania :)

 

 

 

@@x9nophns uprzedzam kolejne Twoje durne odwołanie :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie bawi twoja pewność siebie skończony ignorancie. Marny trud cokolwiek ci wyjaśniać skoro sam z siebie robisz takiego pajacyka. Ręce opadają. Już raz wytarłem tobą podłogę. Tym razem cię oszczędzę tylko dlatego, że sam siebie sprowadziłeś do parteru i zawiązałeś w supeł. Teraz czytaj posty swoich kolegów, tych którzy mają znacznie większe pojęcie od ciebie o tej grze i post po poście niech do ciebie dociera jak się zbłaźniłeś.

 

 

EDIT: Nie edytuj, tylko czekaj i patrz jak post po poście będzie wychodzić na wierzch jakim niekompetentnym chłopcem jesteś. Szesnaście lat w to gram. Ale takiej autokompromitacji jaką się popisałeś nie pamiętam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[member=x9nophns] myślę, że obrażanie admina nie ma najmniejszego sensu, Twoje demko zostało poddane ocenie, takimi odzywkami niszczysz Swoją reputacją, nikogo innego. Proszę Cię o spokój i oczekiwanie na werdykt naszych adminów. Dziękuję za uszanowanie mojej woli. Post wyżej pozostawiam do dyspozycji moderatorów.

 

 

 

Do wiadomości:

 

 

 

@@August

 

@@Silverka

 

@@z.r.a.z.

 

@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:43 nie widzę żadnych drgań -b

 

15:52 czy tylko mi wydaje się to dziwne, ostatni strzał w Kingę, przeskoczył mu na model, może się wydawać że recoil, ale zauważcie że dotychczas jak klikał to recoil leciał mu w górę i lekko w lewą stronę, a tu lekki przeskok w prawo. +B

 

16:13 żadne tam pre, bardziej intryguje mnie ten najazd z dupy na ścianę.

 

16:20 ? -b

 

16:24 nie wiedział że kolo tam jest, prefire, ++b

 

16:50 skanował sobie -b

 

17:08 aim? ten nazwijmy to "przeskok" jest na ścianę, zobacz sobie w 1/4, nic ciekawego tu nie widze -b 17:40 zobacz jak strzela z tego digla, taki ma styl, który jest dobry, też tak robię, opiera się na flickach na głowę i odrobinie szczęścia, zazwyczaj wchodzi.

 

18:41 ciekawie poleciał ten celownik na model +/-b

 

19:11-19:12 idealne skany chociaż typka nie widział +b

 

19:14 ja nie wiem czy ten typ ma farta, bo te patrzenie na modele jest mega dziwne +/-b

 

19:29 co to za zawahanie? 

 

19:40 znowu model, ziomek jakby przez ściany sobie zwiedzał mape +b

 

19:57 to samo +b

 

dobra starczy

 

 

 

Teraz powiem co myślę i co wiem. Czytałem kiedyś artykuł w którym był przedstawiony podejrzany oraz czit, który zna mało ludzi, głownie wykorzystywany przez profesjonalnych graczy w cs go (nasz podejrzany przypomina mi flushe z fnatic, Ci co się orientują w cs go wiedzą o jakie akcje mi z nim chodzi, możecie sobie sprawdzić na yt wpiszcie flusha cheating czy coś w tym stylu). Nie wiem jak czit się nazywa, ale jest to skrypt, który po kliknięciu jakiegoś guzika, czy czegoś tam, zależy jak mamy skonfigurowane, przeciąga nam celownik na przeciwnika. Akcje 18:41, 19:14, 19:29 (gdy przestanie się naciskać guzik, celownik przeleci daną odległość, i się zatrzyma), 19:40, 19:57, bardzo przypominają mi ten skrypt.

 

 

 

@ ja nie widzę, może muszę sobie dokupić okulary, ale żadnego drgania 15:11 nie widzę, pod koniec strzelania trochę mu go rzuciło, ale to dlatego że się ruszył.

 

 

 

Tak czy siak weźcie pod uwagę to co napisałem, ten skrypt może być uznany też jako wh, ale myślę że to już nie ma znaczenia. Moim zdaniem +b, do zbanowania.

 

 

 

@@Silverka dziękujemy mamusiu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zobaczyć to demko, nic mnie na nim nie zainteresowało, fakt, z nudów wyłączyłem wcześniej. Jak dla mnie nie ma powodu do bana. Nasz przyjaciel @@555_dni anarchie skanował identycznie, tyle że z drugiej strony awką. Raczył mi nawet sprzedać niegdyś HS przez 2 ściany. Wracając do tematu, do odbanowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widząc tam aimbota, widząc tam jakąkolwiek akcję na +b, sami sobie wystawiacie świadectwo. Żaden z was nie zająknął się choćby nawet na podstawowy błąd nagrywającego demo - nie wyłączone AdminESP - to pokazuje poziom kompetencji przede wszystkim nagrywającego, a wasz pośredni, że przyjmujecie takie dema bezkrytycznie do rozpisywania. Nie ma się co dziwić potem, że jeden czy drugi widzi wszędzie tam WH skoro AdminESP tylko prowokuje, by dorabiać sobie teorię do tego, co pokazują kolorowe kwadraciki. W poniższej odpowiedzi na rozpiskę @'a jest tego sporo.

 

 

 

@ przekroczył wszelkie granice absurdu, więc jego rozpiski nawet się nie dotykam.

 

 

 

Ad. @

 

 

 

15:52 - to nie jest żaden przeskok tylko normalny recoil przy jednopestkowym strzelaniu, a potem przy każdej pestce przesuwam myszkę - lewo prawo - lewo - prawo. Tutaj nic nie ma.

 

16:24 - włączajcie więcej tych świecidełek z AdminESP.. to nawet wam niektórym przeszkadza dostrzec, że w anarchię wchodzi trzech gości - brak słów.

 

18:41 - dorabianie teorii (kłania się Admin ESP)

 

19:11 - odgłos M4A1 przed fragiem + radar - chłopie nie kuj mnie w serce

 

19:14 - nie wiem co ty tu widzisz, raczej kolejne dorabianie teorii do AdminESP

 

19:29 - zaaa.. co? to żart? kolejny raz kłania się AdminESP... błagam

 

19:40 - Człowieku, ty już z normalnego chodzenia po mapie wyciągasz wallhacka... zajoba idzie dostać z tobą.

 

19:57 - zwykła zmiana decyzji na pójście w krótszą drogę prowadzącą do wroga

 

 

 

Oszczędzę cię chłopie z tymi dywagacjami nt. "skryptu, który może być uznany za wh" - sam siebie pojechałeś wystarczająco w tym momencie.

 

Czytam takie rozpiski i jestem zdruzgotany. Tyle chociaż dobrze, że @@August z UB Team napisał, że "za mało" - chociaż dla mnie też jest dziwne, że jako UB Team któraś akcja mu tam nie pasuje. Czekam na dalsze kopanie odkrywkowe w tym demie.. może traficie na jakieś złoto... jak nie, to oszczędźcie mojego i waszego czasu, i dajcie UB, bo naprawdę tego czasu szkoda.

 

 

 

PS. "Zawsze wygrywa MichaSiu :D" - no to wygrałeś... LOL.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:24 B-

15:43 B- 

15:52 B-

16:13 na siłę można by się przyczepić B-

16:24 żaden prefire, zobaczył fragment modelu B-

16:50 B-

17:08 B-

18:41 bez przesady... B-

19:11 - 19:14 no i to jest coś ciekawego

19:29 słychać i widać ich z tego respa B-

19:40 ???

19:57 ???

 

Do bana brakuje, demko czyste, coś tam widać w niektórych czasach ale to za mało. Jeszcze HLTV skończę ale raczej szału nie będzie.

 

Pragnę tylko przypomnieć, że Nana już wyleciał za ssy. Ciekawe kto beknie za destroya (według demka destroya bez podstaw), zwłaszcza, że prosiłem - nagrajcie demo, ale nie banujcie, wrzućcie demo i my je zbanujemy jeśli będzie trzeba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...