Skocz do zawartości

Niesłuszny ban x2


Tasior...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Tasior

 

Godzina, data zdarzenia: 14:44 08.11.15

 

Mapa: De_eldorado

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:28012748

 

Uzasadnienie: Najpierw dostałem bana za he przed 2:07 od admina Atsui mimo, że był to smoke, przeczekałem, wchodzę, odpaladam nagrywanie na wszelki wypadek, a tutaj teraz Soberius banuje mnie za perk przed 2:07 mimo ze rzucilem smoke, z druzyny tt kolejny raz ktos na starcie wali air strikiem i nic.

 

link do demka: http://www80.zippyshare.com/v/vFra9a5E/file.html

 

 

 

i kolejny banik na 30min za nic, proszę o ogarnięcie adminów

 

link do drugiego demka: http://www26.zippyshare.com/v/lwRjUrK6/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądąłęm twoje Demka wiec nie muszę szukać swojego, ponieważ na twoim widać wszystko.

 

 Na naszym Serwerze mocy klas, perków czyli np. granatów używa się po 10 sec od startu rundy dokładnie na zegarze znajdującym się na dole ekranu.  2:07 w tym momencie można używać perków a ty wielokrotnie robiłeś to o wiele wcześniej. Wielokrotnie pisałem na say do ciebie jak i innych graczy kiedy można używać owych perków, ale najwidoczniej do ciebie to nie dociera wiec stąd masz bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz drogi adminie, ale gram dłuzej na tym serwerze, zasady znam, doswiadczenie w byciu adminem rowniez mam wieksze, na demko idealnie widac jak rzucam smoke'a a nie he, i jakim cudem miałem użyć perku, którego nie da się uzyć tylko jest automatyczny?

 

 

 

Proszę kogos z UB Team o obejrzenie demka i wyciągnięcie konsekwencji, gdyz admin Soberius kłamie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granat jest to część wyposażenia klasy a nie moc ani perk. Moc klasy czyli umiejętność klasy, której nie ma na zwykłym serwerze w cs 1,6, moc perka czyli możliwość przedmiotu, którego również nie ma w normalnym csie.

 

 

 

EDIT: Pytając bardziej doświadczonego admina na serwerze, który nim jest nadal od czasów kiedy ja tutaj rowniez bylem adminem czyli kilka miesiecy temu, nie ma zakazu uzywana smoke'a przed 10s, ponieważ nie zadaje on obrażen. Dodajac do tego, że pisząc Ci na u@, że ktoś łamie regulamin upomniałeś mnie o spam. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w momencie gdy jest to umiejętność perku, wyposażenie klasy nie podchodzi pod umiejętności. 

 

Nie używamy mocy klas, perków (z wyjątkiem broni) - granat podchodzi pod broń, jeśli natomiast jest w perku - to już inna sprawa. 

 

 

W tym wypadku błędna interpretacja regulaminu przez admina. W razie jakichkolwiek dalszych niepewności zapraszam PW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...