Skocz do zawartości

To już jest koniec i nic więcej z tego nie będzie :(


Gazik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,, :/ 

Na samym wstępie chciałbym powiedzieć, że było na tej sieci bardzo fajnie, spoko ludzie, ale niestety ta sieć z każdym dniem zbliża się ku upadkowi. Rezygnacja to było co ostatnie chciałem robić, ale jak tak analizowałem to wszystko to nie widziałem dalszego sensu trzymania porządku na forum jak i na teamspeaku, w momencie jak zobaczyłem wypowiedzi osób, które są na tej sieci od powstania, bądź z samych początków istnienia tej sieci, jak i nawet wypowiedzi osób z wyższymi rangami na forum niżeli ADMIN SERWERA, czy jakiś inny użytkownik. Tak naprawdę to tylko 1 serwer stoi cały czas prawie pełny, a reszta serwerów stoi pusta, bądź jest kilka osób. Chciałbym podziękować @LOLSON'owi za danie szansy jako Opiekun OnlyMirka, @Maysteroo za możliwość sprawdzenia się jako moderator teamspeaka, no i oczywiście @senor'owi za możliwość pilnowania w jakimś stopniu porządku na forum. Pewnie część ludzi jak zobaczy ten post to się będzie cieszyła, że w końcu mnie nie będzie, ale mam nadzieję, że chociaż komuś zabraknie mojego płaczu podczas gry w Cs'a :D. To były bardzo dobrze spędzone ostatnie ponad 3 lata na tej sieci, było kilka wzlotów i upadków, ale nie ma co się poddawać i trzeba patrzeć w przyszłość. Mam nadzieje, że do usłyszenia kiedyś na serwerach Multi-Heada, bądź na jakimś wspólnym graniu w gierki. Życzę każdemu co czyta to pożegnanie i dotrwał do tego momentu, Powodzenia i miłych wakacji, chyba że ktoś ich nie ma to udanego urlopu :P

PS. @elo elo 350 zabij się chodząca depresjo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nara, miłej przejażdżki rowerem na budowe, siłke i basen <3

Godzinę temu, Gazik napisał:

PS. @elo elo 350 zabij się chodząca depresjo

No spoko

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...