Skocz do zawartości
mlonas

mlonas ;d

Rekomendowane odpowiedzi

miłej lektury ;)

 

 

 

Nick: mlonas / banany na twarzy, żadnych warzyw / zap****alam jak katamaran / czy ja wyglądam jak żagle / reszty nie chce mi się wypisywać, bo prawie za każdym razem gram na innym nicku, głównie mlonas, tak samo jak nazwa steam

Wiek: wystarczająco 16+ ;d dla pani/ panów ekspedientek/ekspedientów dowodzik jest ;)

Doświadczenie (w byciu adminem): miałem własny serwer, dla znajomych ffa i deathrun + byłem adminem na serwerach deathrun, pozwolę se przytoczyć nazwy serwerowni, które i tak nie istnieją, a może ktoś kojarzy, choć są stare jak świat "cs-mleczarnia" i  "tygryski.eu" coś mi się wydaje, że był jeszcze jeden, ale nazwy nie przypomnę sobie i też deathrun (staż deathrun około 3 lata). na serwerach do szCZelania (wiem, błąd) nie byłem, bo głównie grałem na serwerach only steam, więc admin nie był zbytnio potrzebny, a przynajmniej takowych nie widziałem na tych serwerach co grałem i nikt nie narzekał na czyjąś formę (tak jak tu, 4x ss ) ;) 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): amx mod menu izi jak je***ie :D + dodatkowe komendy które zostałyby mi przedstawione myślę, że na 9/10

Staż w CS-sie: początek 2k7 (pamiętne stare czasy :* ) 3 lata ns + 5 lat steam = 8 lat stażu + przerwy po parę miesięcy ( siłka, sztuki walki, szkoła, praca ), do października miałem prawie roczną przerwę, ale ze skilla się nie wyrasta ;) 

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:34033537

Dlaczego Ty: a może "dlaczego ja?" - polecam, polsat. zdarza się, że gdy ja jestem, godziny poranne lub późny wieczór szaleją sobie pany na wh, bądź aimie (ja jestem czysty, poprę to kilkunastoma demkami w razie potrzeby ;d ) i żadnej władzy nie ma, a graczom przeszkadza to, mi nieszczególnie, bo z radzę sobie, ale jak wiadomo w csie każdy ma różny staż i różnie sobie radzi, nawet przy czysto grających tak więc przydałaby się dodatkowa para rąk w elastycznych godzinach "pracy" :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: koło godzinki, jak ktoś ze steam zawoła gdy będę online to wpadnę ;p fb nie podam, a w razie potrzeby mogę gadu założyć

Kontakt: steam: mlonas / qam1leq   nie wiem którą nazwe znajdzie. w każdym bądź razie avatar taki jak na forum jeśli uda mi się zmienić na steam lub w krzakach w białej koszulce bez rękawów. 

 

 

 

nie wiem czy ktoś mnie lubi na serwie, ale nie mam jakoś w naturze ubliżać komuś, może zdarzy się czasami żebym zadał jakieś pytanie, bądź wypowiedział się pod kątem żartu, ale nie przypominam sobie żebym komuś ubliżał, a przynajmniej tu na serwerze ;d jestem bardzo wyczulony na dzieci/ludzi przed mutacją, wiec takie oto osobniki z automatu dostałyby upomnienie/kick/ban 5 minut, ale dzieci teraz przerzuciły się na globala, więc dużo roboty nie będzie z tym, bo z biegiem czasu 1.6 zostaje dla weteranów ;) ALE jak się zdarzy to oczywiście zareaguje. w sumie jest to jedna z przyczyn dla których byłem adminem na deathrunach, bo bardzo mnie drażniły takie dzieci, a zwłaszcza śpiewające roundsoundy ;d. nie byłem zbyt lubiany jako admin na deathrun właśnie przez moją konsekwentność, bo głównie skupiałem się na micro i z automatu taki człowieczek dostawał sobie kicka za niestosowanie się do regulaminu, czyli micro 16+ / po mutacji, gdy nie poskutkowało, było 5 minut, a potem na 30 gdy ktoś był uparty, a potem jeszcze dłużej i jeszcze dłużej ;), drugorzędną sprawą było zabijanie z broni na "free" wtedy jeszcze nie było pluginów blokujących broń przy wpisaniu "free" - dla wtajemniczonych, ale na to też byłem wyczulony, bo również drażni mnie sposób walki, gdy ktoś ma przewagę, czyli kosa vs kałach, bądź inna spluwa (w cs), w realu ma to odzwierciedlenie jako łapy vs kastet, bądź jakiś baseball czy inne pochodne, których też nie popieram. jak równa walka to równa walka, a nie jakieś pier****nie ;)

 

 

 

paru godzin na forum brakuje, ale zanim się zdecydujecie to może zdążę nabić ;p coś tam się powypowiadam i zobaczymy :) nie rozumiem dlaczego jednym z kryteriów zawsze jest czas spędzony na forum -.-

 

 

 

pozdro 600 3 900 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chodzi o godziny na forum, tylko na serwerze (dla jasności).

 

W chwili złożenia podania miałeś przegrane 17 godzin + 5 na różnych nickach. Wydaje mi się jednak, że nie powinniśmy ich uwzględniać, ponieważ od ponad miesiąca czasu jest na nich zerowa aktywność.

 

No ale nawet jeśli by się uprzeć i na chama zaliczyć te 5 godzin to tak czy siak ciągle brakują 3 godzinki.

 

Dograj jeszcze te godzinki i przede wszystkim daj się poznać, bo szczerze mówiąc nie znam Cię.

 

 

 

Z mojej strony na razie nie, ale myślę, że Opiekun doceni Twoje chęci i po prostu zamknie podanie do czasu, aż dobijesz do regulaminowych 30 godzin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

Uzasadnienie:

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

 

Pozdrawiamy,

 

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...