Jump to content

Recommended Posts

Imię: Szymon
Wiek: 18
Czas spędzony na forum: 6dni 10h
Doświadczenie w moderowaniu: Zamknąć tematy, lub coś innego to potrafię.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Nie. 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Praktycznie można powiedzieć, że się uzależniłem od tej kupy. Ciągle jak jestem na telefonie i mam zamiar wejść na przeglądarkę to z przyzwyczajenia odpalam MH, więc ogólnie jestem codziennie na forum. Nawet jak gdzieś wyjadę i nie mam dostępu do kompa to z telefonu wszystko ogarniam.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Piszę te podanie ze względu iż w obecnej roli nie ma za dużo roboty, właśnie dlatego chciałbym wstąpić na wyższy poziom i bardziej zaangażować swoją pracę w dwóch etapach, jednocześnie prowadząc role UBT. Zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków, praktycznie ciągle próbuje wykonywać swoją robotę starannie i sumiennie, choć nie zawsze tak jest. Jestem już na tej sieci bardzo długo z czego nie było od początku ze mną żadnych problemów, nie wchodziłem w żadne konflikty czy też nikogo nie prowokowałem, zawsze jak ktoś prosił mnie o pomoc to bez zastanowienia próbowałem pomóc jak mogłem. Na ogół chciałbym przyczynić się do w rozwoju tej sieci, bo na pewno przyda się ta dodatkowa para rąk do pomocy, też dlatego lubię ciężką robotę. Jak pisałem wyżej, jestem bardzo długo na forum więc myślę, że jestem rozpoznawalną osobą na sieci, ale może dla niektórych nie. Swoją drogą w wolnym czasie gdy siedzę na kompie lub gram w jakąś grę, mam odpaloną przeglądarkę z forum i włączone powiadomienia, stąd też mi łatwo i szybko coś ogarnąć. Jestem normalną osobą jak każdy człowiek, który lubi też wolnym czasie odpocząć i zrelaksować się przy browarze lub gdzieś wyjść na miasto, chociaż raz do czasu wyjdę na miasto, jak już to browar przy jakiejś muzyce w domuFeelsOkayMan 

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...