Skocz do zawartości
cronor

Propozycje dla serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować aby na serwerze można było  nominować mapy, jest to ułatwienie w wyborze map najbardziej przyciągniętych do gustu map.

 

 

 

 

 

Także przydałoby się zwiększenie nieumożliwiające granie na przykładowej mapie po minięciu 8map, ponieważ jest dużo map powtarzających się np css_dust2 oraz de_dust2 a dodanie 6 nic nie daje praktycznie. 

 

 

 

Dodanie nowych map także by się spodobało na serwerze, najlepiej jakby gracze nominowali pod postem.

 

 

 

Usunąć skin awp man of war która jest brzydka graficznie, pokazuje tylko kwadraciaki na awp. zamiast niej dodać przykładowo awp lighting strike którego nie widziałem skina ale jest na serwerze CS GO MOD AWP na pewno byłaby lepsza ta awp.

 

 

 

Także przydałoby się dla serwera aby zamienić np AWP/M4/AK assimov 3 skiny ktore są takie same, można by usunąć 2 dodać inne skiny tak samo z Redline. 

 

 

 

 

 

Moim zdaniem te propozycje są słuszne okiem gracza jak i admina, przebywam dużo czasu na serwerze i zauważyłem co przydatne byłoby dla niego. Chciałbym aby ten temat nie został szybko zamknięty aby mogli się wypowiedzieć inni gracze grający

 

na serwerze. Zdajemy sobie sprawę że w przypadku gdy zostaną usunięte skiny a np ten będziemy posiadać nie dostaniemy żadnej zrewanżowania  za to. Dziękuje, pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W grze nazywam sie Dead Boy według mnie to zły pomysł zwłaszcza z usunięciem skinów . Sugeruje aby ich nie usuwać ponieważ te skiny nie są takie złe i niektórym osobom się podobają . Co do możliwości zmiany mapy na niepowtarzające sie, pomysł nie jest taki zły ,lecz nie wszystkie mapy są interesujące , i w tym leży problem gracze nie lubią grać na mapach których nie znają .Lecz mimo to sam pomysł nie jest zły i  według mnie powinien zostać wdrążony odrazu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jedyne co dodać to mniejsze mapki dla mniejszej liczby graczy  taka jak np. de_dust2_-long_2012. co do skinów to nie usuwać starych a jedynie dodac nowe no bo nie po to ludze hajs płacili aby im teraz itemy zabierać. co do votemap jest rtv

 

a jezeli gracze po mapie dd2 wybierają dd2 no cóż xD.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mapy są GŁÓWNIE z teksturami cs:go, małych w tym stylu nie ma.

 

 

 

 

 

 

. co do skinów to nie usuwać starych a jedynie dodac nowe no bo nie po to ludze hajs płacili aby im teraz itemy zabierać. 

 

 

 

 

 

 Ile można powtarzać, że więcej nowych dodawać nie można? Osiągnięty został limit.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszę tu nie będę tworzył nowego tematu. A więc przejdę do rzeczy. Pisałem temat o nowych mapach  i zostały one dodane z czego  się cieszę lecz niestety nie ma ich w vote a nudzi mnie już granie non stop w te same mapy.

 

 

 

A co do małych map można by wgrać  ze 2 czy tam 3 bo o 10 w nocy to mało osób jest albo rano i  trochę tak lipa  biegać po tak wielkich mapach a w szczególności jak ktoś się skampi.  

 

 

 

@ Edit: mapa css_inferno_winter crashuje serwer,

 

de_austria crashuje serwer

 

 

 

cs-italy max 12 osób w team, de_train to samo i css_assault_winter to samo chodź gracze wiedzą o tym to i tak wybierają te mapę w szczególności cs_italy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Witam, chciałbym zaproponować aby na serwerze można było  nominować mapy, jest to ułatwienie w wyborze map najbardziej przyciągniętych do gustu map.

 

 

 

 

 

Także przydałoby się zwiększenie nieumożliwiające granie na przykładowej mapie po minięciu 8map, ponieważ jest dużo map powtarzających się np css_dust2 oraz de_dust2 a dodanie 6 nic nie daje praktycznie. 

 

 

 

Dodanie nowych map także by się spodobało na serwerze, najlepiej jakby gracze nominowali pod postem.

 

 

 

Usunąć skin awp man of war która jest brzydka graficznie, pokazuje tylko kwadraciaki na awp. zamiast niej dodać przykładowo awp lighting strike którego nie widziałem skina ale jest na serwerze CS GO MOD AWP na pewno byłaby lepsza ta awp.

 

 

 

Także przydałoby się dla serwera aby zamienić np AWP/M4/AK assimov 3 skiny ktore są takie same, można by usunąć 2 dodać inne skiny tak samo z Redline. 

 

 

 

 

 

Moim zdaniem te propozycje są słuszne okiem gracza jak i admina, przebywam dużo czasu na serwerze i zauważyłem co przydatne byłoby dla niego. Chciałbym aby ten temat nie został szybko zamknięty aby mogli się wypowiedzieć inni gracze grający

 

na serwerze. Zdajemy sobie sprawę że w przypadku gdy zostaną usunięte skiny a np ten będziemy posiadać nie dostaniemy żadnej zrewanżowania  za to. Dziękuje, pozdrawiam. Chciałbym aby do tego serwera doszedł Rewolver i zamiast tego p90 co jest niech było p90 asimov.I aby był 1 klucz do każdej skrzynki czyli-klucz do ak,m4,deagle,famas i awp,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...