Skocz do zawartości
PoRuCzNiK

podanko RevCrew

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:RevCrew

Wiek:19

Doświadczenie (w byciu adminem):niewielkie doświadczenie mam, ale interesuje sie tym i sobie czytam i sie ucze

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10

Staż w CS-sie:3 lata 

Steam / NonSteam: niestety jeszcze NonSteam ale jezeli bede miał możliwość zakupie Steam 

Dlaczego Ty:po pierwsze to chciałbym pomóc Administracji usunąć z serwera graczy którzy korzystają ze wspomagaczy typu aimbot,wallhack,speedhack czy innych . Po drugie ostatnio zauważyłem , że w godzinach rannych czy nawet popołudniowych (mówie o godzinie koło 13-14) nie widać członków Administracji , a jak widać to niezbyt długo. Ja rozumiem ,że szkoła itp. ja narazie nie pracuje i sie nie ucze także mam czas na takie sprawy i chciałbym sie tym zająć jesli mi pozwolicie . 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:ostatnio miałem troszke roboty wiec nie wchodziłem zbyt często ale teraz jakies 4-6 h dziennie 

Kontakt:forum ,gg:53842082 ,telefon: nie warto, nie wiadomo komu w ręce wpadnie 
( w sieci PLAY) 

 

Link do GameTracker'a:     http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=RevCrew

______________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie powody :

 

*

 

- Żadko widuje Cię na serwerz

 

- Brak steam

 

- Kolejny co nie ma pojecia o byciu Administratorem mówi , że amx 8/10

 

*

 

Jestem na Nie

 

 

 

Ps : Kolor Czerwony i Zielony jest dla Administracji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...