Jump to content
Malu

Admin miesiąca marzec [GŁOSOWANIE]

Recommended Posts

Witajcie! Powracamy do konkursu na najlepszego admina miesiąca. Poniżej przedstawiam Wam opis adminów przygotowany przez opiekunów, lecz nicki oraz serwery zostają ukryte aby uniknąć głosowania na kolegów lub koleżanki. Proszę zapoznać się z każdym opisem przed oddaniem głosu.  

 

[align=center]GŁOSOWANIE TRWA DO  04.04.2016 DO GODZINY 19:00

[/align]

 

 

 

Admin #1

przegrał w marcu 132

 

Opis: Adminka ta cechuje się tym, że jest kulturalna, pilnuje porządku ale także ma poczucie humoru ale gdy trzeba jest poważna i konsekwentna, chociaż ma kilku kolegów na serwerze traktuje ich równo tak jak wszystkich. 

 

 

 

Admin #2

przegrał w marcu 175

 

Opis: Ten admin jest przykładem dla wielu graczy, ale i obecnych adminów. Wiem, że gracze liczą się ze zdaniem tego admina i postrzegają go jako autorytet. Nikt mu nie podskakuje, bo wiedzą, że ma twardą rękę jak trzeba. Admin jest bardzo kontaktowy, nie ma jakiegoś przerośniętego ego i nie pokazuje "władzy" na serwerze. Wielokrotnie za moją lub graczy prośbą wchodził na serwer, żeby zbanować jakiegoś czitera. Zawsze chętny do pomocy i aktywny w dziale wewnętrznym adminów - interesuje się forum tak samo, jak serwerem. Zawsze kręci demko przed banem i zwraca uwagę na bansa, czego dowodem jest 89 celnych banów i zaledwie 7 niecelnych. 

 

 

 

Admin #3

przegrał w marcu 76

 

Opis: Ten admin cechuje się sumiennym pilnowaniem porządku na serwerze, zawsze jest gotowy do sprawdzania czy ktoś nie używa wspomagaczy lub nie gra zgodnie z regulaminem. Spędza dużo czasu na serwerze i zawsze jest gotów nieść pomoc zarówno graczom jak i adminom.  

 

 

 

Admin #4

przegrał w marcu 43

 

Opis: Przeważnie najaktywniejszy z adminów, kulturalny oraz pomocny. Nie miesza się w dyskusje z graczami, lecz wprowadza miłą atmosferę na serwer.

 

Admin, który podporządkowuje się zasadom, nie stawia oporu i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki. 

 

 

 

Admin #5

przegrał w marcu 62

 

Opis: Bardzo dobry admin, nie czeka aż ktoś wejdzie na spect tylko sam od razu wskakuje. Nawet jeśli nie ma zgłoszeń na u@ sam z własnej inicjatywy wchodzi na spect i sprawdza graczy czasem mu się uda kogoś wyłapać. 

 

 

 

Admin #6

przegrał w marcu 83

 

Opis: W ciągu miesiąca admin nie zgłaszał ani jednego urlopu ani słabszej aktywności. Jest bardzo kreatywny i pomysłowy, wymyślił konkurs na serwer i proponuje różne zmiany w celu polepszenia komfortu gry. Faktem jest, że adminuje u nas od marca więc jego staż nie jest zbyt długi. Wywiązuje się z obowiązków bardzo dobrze i do tej pory nie było z nim problemów. Czasem jest zbyt dokładny i szczegółowy przez co sprawia wrażenie "czepialskiego cwaniaczka", ale myślę, że nie jest to zła cecha. Szybko wyłapuje cziterków i od razu reaguje na zgłoszenia, nie rozdaje banów "za darmo" i jest rozsądny. Jest to jak na razie najaktywniejszy z adminów tego serwera i wie na czym polega jego rola na serwerze. 

 

 

 

Admin #7

przegrał w marcu 43

 

Opis: Admin zaufany, zero ostrzeżeń na koncie. Nigdy nie było z nim problemów, wszystkie powody banów są jasne, zgodne z zasadami. Pełna kultura, nie wyzywa, ma dobry kontakt z graczami i resztą adminów. Wszelkie urlopy są zgłaszane, mimo, że bierze je bardzo rzadko. W tym miesiącu wszystkie jego bany były w 100% celne, co świadczy o tym, że ma pojęcie na temat tego co robi. Nie rzuca bezmyślnie banami na prawo i lewo. Zawsze jest sprawiedliwy, wszystkich na serwerze traktuje na równi. 

 

 

 

 Admin #8

przegrał w marcu 47

 

Opis: Cały czas doskonale wyrabia tygodniówki. Brak jakichkolwiek skarg, dobrze dogaduje się z każdym, zarówno adminem jak i graczem, nigdy nie widzieliśmy żadnej obelgi ani wulgaryzmu z jego strony. Poza tym niedługo minie mu rok odkąd został przyjęty na stanowisko admina, więc warto go wyróżnić. Takich Adminów to tylko szukać i zazdrościć. 

 

 

 

Admin #9

przegrał w marcu 57

h  

 

Opis: Najdłużej z wszystkich obecnych adminów na stanowisku. Współpracuje z nami już prawie dwa lata i możemy w pełni powiedzieć, że zasługuje na wyróżnienie. Bardzo dużo czasu spędza na serwerze, ma dobry kontakt z graczami, adminami. Wszystkie jego działania są przemyślane. W tym miesiącu liczba jego banów była niewielka, ale skuteczna. Można z nim się pośmiać, ale w sytuacjach wymagających powagi potrafią ją zachować. 

 

 

 

Admin #10

przegrał w marcu 57

 

Opis: Jest najaktywniejszym adminem na serwerze, zawsze reagował na wszystkie zgłoszenia na u@, zero skarg, zero problemów, nigdy nie miał "ale", zawsze robi to, co do niego należy- sprawuje porządek na serwerze w nienaganny sposób. Chciałoby się rzec wzór admina.

 

Do tego przytoczę kilka liczb z bansa - łącznie rozdał 809 banów (od 22 stycznia br.), z czego 305 to aktywne bany za czitowanie/ ss'y. 

 

Pogodny [cenzura] - latek z dystansem do siebie i otaczającego go świata.  

 

 

 

Admin #11

przegrał w marcu 79

 

Opis: Cenimy sobie go za to, że praktycznie jako jedyny potrafi zejść na spec i sprawdzić graczy zgłoszonych na u@. Nie liczą się dla niego fragi tylko chęć pomocy i właśnie tym oto sposobem dużo sobie u mnie plusuje. Ostatnio jestem na serwerze mnóstwo czasu, obserwuję adminów i biedaczek robi dosłownie za wszystkich, bo innym się dupki nie chce ruszyć (stety lub niestety mogą potwierdzić to logi). 

 

 

 

Admin #12

przegrał w marcu 50

 

Opis: Jest to admin z najdłuższym stażem który dużo siedzi na serwerze, zawsze wejdzie gdy ktoś go poprosi o to żeby ogarnął, również pomaga nam bardzo dużo, jest strasznie pracowity, ma dobry kontakt z ludźmi, większość osób go lubi i bardzo zasługuję na wyróżnienie. Wielkie brawa dla niego 

 

 

 

Admin #13

przegrał w marcu 150

 

Opis: Powiem tak, admin który na serwerze ma najwięcej godzin, jest bardzo często. Reaguje na zgłoszenia, udziela się na forum. Żadnych ostrzeżeń w dziale adminów. 

 

 

 

 

 

Jakiekolwiek prośby o głosy zostaną nagrodzone banem na forum i serwery na okres 30 dni. Podawanie nicków adminów zostanie nagrodzone 5 warnami, walczmy z kolesiostwem i głosujmy na tych co zapracowali, a nie na lubianych znajomych. 

 

 

Link to comment
Share on other sites


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...