Skocz do zawartości
Gość Guest

ban .. xd

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: the bill

 

Godzina, data zdarzenia: dzis 17:20

 

Mapa: mirage

 

STEAM_ID / IP: STEAM_2:0:722381324

 

Uzasadnienie: a wiec rzecz dziala sie kiedy zabilem typka kilka razy z rzedu ..

 

i zaczal mnie wyzywac po tym jak sie smialem z tego ze na farcie glowy dostaje .. xD

 

 

 

na to:

**PABLO**` :  pysk tam bill noob

 

 

odpowiedziałem tak:

the bill :  jebaj sie

a na to:

 

**PABLO**` :  japa cwelu

 

 

i to:

**PABLO**` :  jebsie dziwko

 

 

odpowiedzialem tak:

the bill :  to ze cie tato rucha nie znaczy ze mozesz wyzywac

 

 

wiem ze riposta na niskim poziomie :D

ale musialem sie znizyc do jego poziomu xD

 

 

w wyniku czego dostalem bana od angeli z powodem "jechanie po rodzicach to juz przesada"

 

 

i teraz mam 2 pytania:

 

 

1 gdzie ja tam wyzwalem ktores z jego rodzicow ??

 

 

2 gdzie do ku*wy nedzy jest sprawiedliwosc i tylko ja zostalem nagrodzony banem wlasciwie za niewinnosc ??

 

 

 

 

juz mi nie zalezy na unbanie :D jak napisalem na shoutboxie, bez sensu jest pisac odwolanie do godzinnego bana :D ale chlopaki mnie namowili :D zreszta zostalo jakies 15 min, ale ja chce sprawiedliwosci :DD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W momencie gdy zobaczyłam tekst gracza : : "**PABLO**` :  jebsie dziwko" .  Napisałam ostrzeżenie na y@@ aby uważał na słowa i nie obrażał innych i ,że jeszcze taki jeden wybryk a czeka go kara. Nie wiem dlaczego użył takich słów ,dlatego dostał ode mnie  jedno wyraźne ostrzeżenie . Gracz się uspokoił , nie wyzywał. Więc uznałam iż zrozumiał.  Na to the bill " :  to ze cie tato rucha nie znaczy ze możesz wyzywac" pojechał po rodzicach bo przepraszam czy to ,że kogoś "tato rucha" to jest normalne?,  Dla mnie jest rzeczą niedopuszczalną takie jechanie po kimś  i mieszanie w to rodziców gdyż brak szacunku do nich to chyba najgorsze co może być. Nie wiem jak taki tekst na temat rodziców,może wyjść w ogóle z czyiś ust.. Dlatego ukarałam go banem. Może źle zrobiłam,że kolega odstał ostrzeżenie a drugiego od razu potraktowałam banem ale to nie jest jego pierwszy wybryk i wielokrotnie był banowany za teksty na temat rodziców i dalej się nie nauczył. Nie mam nic więcej na swoje usprawiedliwienie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...