Skocz do zawartości
Gość Pan Deska :D

Skarga na Cronor!'a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan Deska :D

Zgłaszam admina Cronor!, ponieważ według mnie nie powinien mieć admina, bo przed chwilką dostałem bana za ''kultura'' ale z drugiej strony to też moja wina bo trochę mnie poniosło, bo gramy zajeliśmy Bs'a a jakiś gracz ucieka z paką na A gdzie jest pełno CT trochę przesadziłem ze słowami.

 

Druga sprawa to taka, że ten ''admin'' jeśli można go tak nazwać nie reaguję na u@ jak mu piszę np. ''Sprawdz go bo według mnie ma wh'' a od nic i to nie jednokrotnie, wiele razy tak było. Proszę o rozpatrzenie mojej skargi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

 

Kultura na serwie powinna być, graja tu ludzie a nie bydło z chlewa!!! - twoje zachowanie i słownictwo to inaczej chlew! tego się nie toleruje.

 

Druga sprawa - piszesz na u@, to admin to widzi i napewno reaguje, patrzy, sprawdza, jak niema reakcji z jego strony to pewnie jest wszystko ok i nie będzie ci odpisywał że czysty, bo takich piszących na u@ ma wielu.

 

Tyle pozdrawiam,

 

Kit,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak dowodów co do drugiej kwestii.

 

Przeklinałeś/wyzywałeś już niejednokrotnie, byłeś za to karany, w dodatku przyznałeś się też teraz. Skarga odrzucona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...