Skocz do zawartości
Natural Born Killaz

Zacinanie broni podczas full auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam pewien problem po resecie odnośnie strzelania z full auto. Podczas wystrzeliwania naboi z magazynka broń mi się tnie jakbym strzelał seriami. Sprawdzałem to na innych serwerach MH i było to samo. Ciekawostką niech będzie że zrobiło mi się to po resecie. Prosił bym o pomoc ze względu że ninja grać nie mogę bo ją widać a inną klasą przez to też nie mogę grać. Proszę o szybką odpowiedź gdyż nie wiem co robić ;) Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ja wam powiem w czym problem przedstaw jak mozesz parometry swojego kompa bo ja dzis posiadlem nowa plyte glowna i szalnstwo jest takie ze plynnie zaczela chodzi winny procesor u mnie bynajmniej tak bylo siedze teraz na 6x2,8 i szalu nie ma :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam dokładnych parametrów komputer jedynie co wiem to: 

 

 

 

Procesor 2,2GHz x2

 

Karta Graficzna 512mb

 

 

 

no i pamięć to nie gra roli wiem tylko tyle bo w sprawach komputerowych jestem zielony jak i w komendach w cs 'sie.

 

 

 

 

 

Wcześniej nie miałem tego problemu grało się dosyć dobrze. Po resecie zaczęło mi to tak szwankować. A może to od aktualizacji STEAM ? Co o tym sądzicie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...